Başkanın Yeni Durağı Örnekevler Mahallesi Oldu

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ziyaretlerini sürdürüyor. Örnekevler Mahallesini ziyaret eden Başkan Zeybek, vatandaşların taleplerini dinledi

Başkanın Yeni Durağı Örnekevler Mahallesi Oldu
Başkanın Yeni Durağı Örnekevler Mahallesi Oldu Admin
Bu içerik 108 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ekibi ile birlikte sorunları yerinde tespit etmek için mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Zeybek hemşehrileri ile bir araya geldiği ziyaretinde şehrimizde devam eden çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler aktardı. Ziyaretin bu haftaki durağı Örnekevler Mahallesi oldu. Başkan Mehmet Zeybek’e Mahalle Muhtarı Kadir Toros, Belediye Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Barış Dal, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve birim müdürleri eşlik etti. Başkan Zeybek mahalle sakinleri ve çocuklar tarafından ilgi ile karşılandı. Bol bol hatıra fotoğrafları çektiren Başkan Zeybek, çocuklara oyuncak hediye etti. Mahalleliler ve esnafların taleplerini alan Başkan Zeybek, yapılan çalışmaları inceledi, yapılacak çalışmaların istişaresini yaptı.

Ziyaret aile fotoğrafı çekilmesi ve teşekkür belgesi takdimi ile son buldu.

“MAHALLE ZİYARETLERİMİZE DURMAKSIZIN DEVAM EDİYORUZ”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ziyarette hemşehrilerine teşekkür ederek; “Bu haftaki cumamızı Örnekevler’de kılalım istedik. Mahallemizin eksikliklerini bire bir yerinde gördük, inceledik, talimat verdik. Mahalle ziyaretlerimize durmaksızın devam ediyoruz” diye konuştu.

Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ise “Başkanımın en güzel projelerinden biri her Cuma farklı bir mahalleyi ziyaret etmesi. Her mahallemizi bire bir yerinde ziyaret ediyor. Ziyaretlerle, yerinde görülerek bire bir hizmet ediliyor. Eksikliklerin tespiti noktasında fikir ve yön veriyor. Bu sayede entegrasyon çok güzel sağlanıyor. Bu duyarlılığından dolayı Başkanımıza çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Mahalle Muhtarı Kadir Toros teşekkürde bulunarak; “Başkanımıza ziyareti için teşekkür ediyoruz. Mahallemizdeki eksiklikleri bizzat ilettik, kendileri de gerekenin yapılacağını söyledi. Memnuniyet duyduk teşekkür ediyoruz” ifadelerini aktardı. ODAK HABER MERKEZİ

#mehmetzeybek #odakgazetesi #afyon #ziyacoşkunkaradeniz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyonspor Sivas yolunda...
Afyonspor Sivas yolunda...
Diş hekiminden Bilici’ye ziyaret
Diş hekiminden Bilici’ye ziyaret