Türküler seslendirildi

İhsaniye Üçlerkayası Köyünde Köy Yaşam Merkezi açılışı gerçekleştirildi

Türküler seslendirildi
Türküler seslendirildi Admin
Bu içerik 147 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Açılışa İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aslan, Protokol Üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ve köy halkı katıldı. Yoğun katılımın olduğu programda müzik öğretmenleri ve köyde yaşayan ozanlar tarafından türküler seslendirildi. İhsaniye'de görev yapan öğretmenlerden oluşan Frigya Halk Oyunları Ekibinin gösterisi sunuldu.

ANASINIFI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; Üçlerkayası Köy Yaşam Merkezinde köy halkı için turizm, tarım, hayvancılık, kişisel gelişim, resim, müzik, matematik alanında kursların açılmasının planlandığını söyledi. Ayrıca öğrenciler için ana sınıfı açılması ile ilgili çalışmaların başlatıldığını belirtti.

Köy Yaşam Merkezi'nde açılmış olan mevcut kurslarımızı inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, öğrencilerin oyunlarına ve yaptıkları etkinliklere katıldı, kursiyerlerle sohbet etti. Akabinde İhsaniye Anadolu Lisesi'ni ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın yeni eğitim öğretim yılı öncesi okulumuzda yapılan hazırlıkları inceledi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #metinyalçın #üçlerkayası #köy #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyonspor Sivas yolunda...
Afyonspor Sivas yolunda...
Diş hekiminden Bilici’ye ziyaret
Diş hekiminden Bilici’ye ziyaret