Durmak yok hizmete devam

AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, pazar esnafını ziyaret etti vatandaşları dinledi. Esnafın büyük ilgi gösterdiği Milletvekili Eroğlu, “AK Parti hükümetleri olarak hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam edeceğiz”

Durmak yok hizmete devam
Durmak yok hizmete devam Admin
Bu içerik 83 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Sahadaki ziyaretlerine aralıksız devam eden AK Parti heyeti bu kez de Pazarcı esnafını ziyaret etti. Cumartesi pazarında tek tek esnafları gezen heyet, vatandaşların da taleplerini dinledi. Ziyarette AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve yönetimi katıldı. Ziyarette bir açıklama yapan Başkan Uluçay, “Esnaf ziyaretlerimiz kapsamında bugün de pazarcı esnafımız ile bir araya geldik. Şehrimizin durumunu, hükümetimizin destek ve çalışmaları ve belediyelerimizin yapacaklarını esnaf kardeşlerimizle paylaştık. Onların isteklerini, taleplerini dinledik. Esnafımız şehrimizin en kıymetli yatırımcısıdır. Yaptığımız hizmetleri esnaf ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştireceğiz” dedi.

Hizmetlerimize devam edeceğiz

Milletvekili Eroğlu ise “Daha modern bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ediyoruz. Bu kapsamda esnaflarımızı dinliyor, onların talep ve önerilerini not ediyoruz. Böylelikle ilimize hep birlikte katkı sunuyoruz. AK Parti hükümetleri olarak hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam edeceğiz” diye konuştu. Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ise “Bizler pazar esnafımıza büyük önem veriyoruz. İl Başkanımızın dediği gibi onlar şehrimizin yatırımcılarıdır. Üzerimize düşen bir şey var mı, istekleri nedir diye sık sık ziyaret ediyoruz. Biz sadece seçim dönemi çalışan bir siyasi parti değiliz. Bu yüzden her gelişimizde esnaflarımız bizi bağrına basıyor” ifadelerine yer verdi. Pazarcı esnafın ve vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan AK Parti heyeti, talep ve öneriler için elbirliği ile çalışacaklarını ifade etti. ODAK HABER MERKEZİ

 

#veyseleroğlu #akparti #hüseyinceylanuluçay #ziyacoşkunkaradeniz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eğitim tamamlandı
Eğitim tamamlandı
Başarılar diliyorum
Başarılar diliyorum