Hep birlikte çalışacağız

Yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin heyecanına ortak olurken, “İdarecisi, velisi, öğretmeni, öğrencisi ile hep beraber hareket ederek bu eğitim öğretim yılının başarılı ve sağlıklı bir şekilde geçeceğine olan inancım tamdır”

Hep birlikte çalışacağız
Hep birlikte çalışacağız Admin
Bu içerik 111 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı dün başladı. İlköğretim Haftası nedeniyle düzenlenen açılış programına katılan Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı önemli mesajlar verdi. Atatürk İlköğretim Okulunda düzenlenen törende konuşan Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı; “2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı hepimize hayırlı olsun. İnşallah hepimiz açısından güzel ve verimli bir yıl olur. İdarecisi, velisi, öğretmeni, öğrencisi ile hep beraber hareket ederek bu eğitim öğretim yılının başarılı ve sağlıklı bir şekilde geçeceğine olan inancım tamdır. 2022–2023 Eğitim-Öğretim Yılı’nın hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tüm öğrencilerimize zihin açıklığı, değerli öğretmenlerimize, eğitim kadromuza huzurlu ve verimli mesailer diliyorum”

ÖNEMLİ MESAFE KAT ETTİK

Ülkemizin eğitimde önemli bir mesafe kat ettiğini söyleyen Vali Yiğitbaşı, “Türkiye, eğitimde geçmişten bugüne önemli mesafe kat etti. Okul sayılarımız, derslik sayılarımız, okullaşma oranlarımız, eğitimde fırsat eşitliği gibi birçok farklı alanda geçmişten bugüne kadar önemli ilerlemeler kaydedildi. Daha iyi bir eğitim, daha modern eğitim yuvaları, iyi yetişmiş eğitimcileri bu ülkeye kazandırmak için devletimiz tüm imkânlarını seferber etmektedir. Geleceğimizin teminatı çocuk ve gençlerimizin iyi bir eğitim alması, kaliteli bir mesleki eğitimin yanı sıra gelişmeye ve araştırmaya açık bir bakış açısına sahip olabilmeleri, özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller yetiştirilmesi için hepimizin ortak gayesidir” dedi. Daha sonra sınıfları ziyaret eden Vali Yiğitbaşı, öğrencilere çok çalışmalarını, bol bol kitap okumalarını ve başarılı bireyler olmalarını tavsiye etti. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#afyon #kübragüranyiğitbaşı #odak #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eczacılardan AFLORA’ya Ziyaret
Eczacılardan AFLORA’ya Ziyaret
Projeler konuşuldu
Projeler konuşuldu