Sandıklı'ya yeni hizmet

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda ilçemizde vatandaşlarımızın yoğun olarak vakit geçirdikleri 5 farklı alana “Ücretsiz Wifi İnternet” noktaları kurularak, hemşehrilerimize hizmet vermeye başladı

Sandıklı'ya yeni hizmet
Sandıklı'ya yeni hizmet Admin
Bu içerik 123 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!
Sosyal Belediyecilik anlayışıyla göreve geldikleri süreden bugüne kadar teknolojinin imkânlarından faydalandıklarını belirten Başkan Dr. Mustafa Çöl, ücretsiz internet hizmetimizin daha geniş alanlara ulaşması için; Sandıklı Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Cumhuriyet Park, Konak Park, Kent Park ve Hüdai Kaplıcaları Meydan’da bulunduğunu belirterek, ilerleyen zamanlarda bu sayıyı artırabileceklerini ifade etti.
Başkan Dr. Mustafa Çöl yaptığı açıklamada; “Günümüzün olmazsa olmazı olan internet, hayatımızın her alanında bizlere ciddi katkı sağlamaktadır. Sağlık, eğitim, öğretim, resmi işlemler, spor ve benzeri bir sürü alanda bütün dünya bu nimetten faydalanmaktadır.
Bizlerde bu bağlamda vatandaşlarımızın bu hizmetlere ücretsiz ulaşması, dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri anında takip etmeleri, hızlı ve güvenli bir şekilde internette dolaşmaları için bu uygulamayı hayata geçirdik. Şimdilik 5 farklı alanda hemşehrilerimize hizmet verecek olan ücretsiz internet hizmetimiz, Sandıklımıza hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi.
Sandıklı Belediyesi ücretsiz WİFİ hizmetimize ulaşmak çok kolay. Sandıklı Belediyesi ücretsiz WİFİ ağına bağlanıyoruz. Sonra sizden istenen cep telefonu numaranızı girdikten sonra gelen şifreyi karşılama ekranına yazarak bedava internetin rahatlığına kavuşuyorsunuz. Bir kere yapılacak olan bu işlemden sonra sistem sizden bir daha şifre istemiyor ve kullanıcıyı tanıyarak her bağlandığınızda ücretsiz internete ulaşmış oluyorsunuz. ODAK HABER MERKEZİ
#mustafaçöl #sandıklı #internet #demokrasi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başarılar diliyorum
Başarılar diliyorum
Şahin ilçe ilçe dolaşıyor
Şahin ilçe ilçe dolaşıyor