Belediyecilik aşk işidir

İlimizde ki ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatmaya devam eden Afyonkarahisar Belediyesi, gıda ve erzak desteklerini sürdürüyor. Her yıl belirlenen periyotlarda yapılan yardımda temel ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu koliler vatandaşlarımıza ulaştırılıyor. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Belediyecilik gönül işidir, belediyecilik aşk işidir”

Belediyecilik aşk işidir
Belediyecilik aşk işidir Admin
Bu içerik 98 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatları ile yapılan yardımlarla yüzler gülüyor, ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakılmıyor. Belediye Muhtarlık ve Sosyal İşler Müdürlüğü Yardım Hizmetleri Birimi tarafından yürütülen program kapsamında ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelere gıda kolisi yardımında bulunuluyor. Sosyal Belediyecilik örneği sergileyerek maddi durumu yetersiz ihtiyaç sahibi ailelere yönelik devam eden projede gıda yardım paketleri büyük bir özenle taşınarak ailelerin adreslerine teslim ediliyor. Şehir genelinde bir yandan yardıma muhtaç aileleri belirlemeyi sürdürürken bir yandan da 3 ayda bir binlerce aileye gıda kolileri ulaştırılıyor. 58 mahallenin tamamında gerçekleştirilen yardım projesi kapsamında et ürünlerinin de yer aldığı temel besin maddeleri içeren paketler yüzleri güldürüyor. Yetim, öksüz, dul ve engelli bireylerimize yapılan yardımlar kapsamında ilk etapta 3 bin gıda kolisi dağıtımı yapıldı.

MUHTARLARDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Dağıtım programı kapsamında mahalle muhtarlarına teslim edilen koliler vatandaşlara ekiplerin gözetimi altında veriliyor. Taleplerin karşılandığını hiçbir şekilde geri çevrilmediklerini belirten muhtarlar bu nedenle Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.Sümer Mahallesi Muhtarı İsa Altıntaş konuşmasında; “Başkanımız sürekli bizlere yardımları ulaştırıyor. Çok duyarlı kendisi sık sık mahallemizi de ziyaret ediyor. Vatandaşın ihtiyaçlarını Başkanımız hafifletiyor. Belediye personeline ve Mehmet Zeybek Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

BELEDİYEMİZDEN ÇOK MEMNUNUZ

Kayadibi Mahalle Muhtarı Ahmet Şen ise “Her zaman Başkanım arkamda, yanımda durdu. Mahallede tüm ihtiyaç sahiplerine yardımları ulaştırdık. Kendisi her zaman bizlerin taleplerini geri çevirmeden yardımcı oluyor. Belediye personellerimize de teşekkür ediyorum. Başkanım sadece gıda yardımı değil kırtasiye yardımları ile de mahallemizdeki öğrencilere destek çıkıyor. Yardım birimimiz personelleri ve Başkanıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.Mecidiye Mahallesi Muhtarı Deniz Özcan; “Belediyemizden çok memnunum. Ne zaman yardım talebinde bulunduysak hiçbir zaman geri çevrilmedi. Vatandaşlarımız yardımlar nedeni ile çok mutlu. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.Kasımpaşa Mahalle Muhtarı Abdullah Tugan; “Allah razı olsun. Yüzler gülüyor, vatandaşlarımız mutlu. Gerçek ihtiyaç sahiplerine araştırarak kayıtlara göre dağıtımları tamamladık. Belediye Başkanımız ve emeği geçenlere, kurum yetkililerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. ODAK HABER MERKEZİ

 

#ahmetşen #mehmetzeybek #afyonbelediyesi #sosyalbelediyecilik #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyonspor Sivas yolunda...
Afyonspor Sivas yolunda...
Diş hekiminden Bilici’ye ziyaret
Diş hekiminden Bilici’ye ziyaret