Reklamı Geç
Advert

Yeni başlıyoruz..!

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğüne ikinci kez atanan Prof. DR. Nurullah Okumuş, ODAK’a özel açıklamalarda bulundu. Çıraklık döneminin bittiğini ustalık dönemine başladığını dile getiren Rektör Okumuş, “Şimdi yeni başlıyoruz. Omuzlarıma daha çok yük bindi”

Yeni başlıyoruz..!
Yeni başlıyoruz..! Admin
Bu içerik 103 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İkinci kez AFSÜ Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Okumuş ODAK’a konuştu; 

Yeni başlıyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla 17 üniversiteye rektör atanmasına ilişkin kararın Resmi Gazete'de yayımlanmasının ardından, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Nurullah Okumuşikinci kez atandı. Rektör Okumuş ODAK’a özel açıklamalarda bulundu. 2018 yılından bugüne kadar Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesine kazandırdıklarıyla adından söz ettiren Rektör Prof. Dr. Nurullah Okumuş, “Şimdi yeni başlıyoruz. Çıraklık dönemini bitirdik ve ustalık dönemine başlıyoruz. Şu anda omuzlarıma çok daha fazla yük bindi” dedi.

YÜKÜMÜZ DAHA ÇOK ARTTI

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi için, Afyonkarahisar için ve Türkiye için çalışmaya üretmeye devam edeceklerini dile getiren Rektör Prof. Dr. Nurullah Okumuş, “Şu zamana kadar yaptıklarımızla ilgili tatminkar değiliz. Daha fazlası için üretmeye çalışmaya daha fazla mesai harcamaya devam edeceğiz. Yapılan atamadan sonra yükümüzün arttığının farkındayız. Yapmamız gerekenleri en kısa sürede tamamlayacağız ve bitireceğiz” dedi. Rektör Prof. Dr. Okumuş Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’a teveccühlerinden dolayı şükranlarımı sundu. ODAK HABER MERKEZİ
 

 

#odakgazetesi #AFSÜ #nurullahokumuş #sağlık #receptayyiperdoğan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymakam Topcu makamında ağırladı
Kaymakam Topcu makamında ağırladı
YERİNDE TESPİT YERİNDE ÇÖZÜM
YERİNDE TESPİT YERİNDE ÇÖZÜM