Kaymakam öğrencilere moral verdi

Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici Metin-Zülbiye Sarı Anadolu Lisesini ziyaret etti

Kaymakam öğrencilere moral verdi
Kaymakam öğrencilere moral verdi Admin
Bu içerik 103 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Metin-Zülbiye Sarı Anadolu Lisesini ziyaretinde okul idaresi tarafından karşılanan Kaymakam Osman Bilici, ilk olarak okul Müdürü Metin Tunçay’dan okulun genel durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINDA BAŞARILAR

Kaymakam Bilici, daha sonra öğretmenler ile bir araya geldi. Okulda genç ve dinamik bir öğretmen kadrosu olduğunu ve hep birlikte iyi bir başarı yakalamak için çalışmalara devam edileceğini belirten Kaymakam Bilici, öğretmenlere gösterdikleri gayret ve performanslarından dolayı teşekkür ederek yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diledi.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Kaymakam Osman Bilici, daha sonra bu yıl son sınıf olan ve YKS sınavına girecek olan 12. sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret etti. Öğrencilerin geleceğe dair hedefleri ve çalışmalarını dinleyen Kaymakam Bilici, öğrencilere gelecek ve eğitim planlaması üzerine tavsiyelerde bulunarak onlara moral verdi. Kaymakam Bilici, tüm öğrencilerin sınav sürecinde Kaymakamlık olarak yanlarında olduğunu ve desteklerini esirgemeyeceklerini ifade etti. Öğrenciler, Kaymakam Bilici'ye ziyareti ve destekleri için teşekkür ettiler. Kaymakam Bilici'ye İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz eşlik etti. >>FADİME ÖZKARAN

 

 

 

#afyon #emirdağ #osmanbilici #gürkanemeksiz #odak #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyonspor Sivas yolunda...
Afyonspor Sivas yolunda...
Diş hekiminden Bilici’ye ziyaret
Diş hekiminden Bilici’ye ziyaret