Reklamı Geç
Advert

“Gazi ve Şehit Ailelerimizin Her zaman yanındayız”

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla ilçede düzenlenen anma programlarına katıldı

 “Gazi ve Şehit Ailelerimizin Her zaman yanındayız”
 “Gazi ve Şehit Ailelerimizin Her zaman yanındayız” Admin
Bu içerik 107 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!
Cumhuriyet Meydanında düzenlenen program Dinar İlçe Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği tarafından çelenklerin Atatürk anıtına bırakılmasıyla başlayarak, saygı duruşunda bulunulması ve akabinde Belediye bandosu eşliğinde İstiklal Marşının okunmasıyla devam etti.
Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen programın ardından Dinar Kaymakamı Kemal Duru, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, protokol üyeleri, STK Temsilcileri ve daire amirleri Gaziler Derneğine ziyaret gerçekleştirdi.
 
“GAZİLERİMİZİ BELEDİYEMİZDE AĞIRLADIK”
 
Dernek ziyaretlerinin tamamlanmasının ardından Gazileri belediyede ağırlayan Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Gazilerimizin ve şehit ailelerimizin her zaman yanındayız. Vatanımız için gözünü kırpmadan şehit olan kahraman askerlerimizi minnetle anıyor, gazilerimize sağlıklı ömürler diliyorum” dedi.
 
“BELEDİYEMİZ TARAFINDAN YEMEK İKRAMI YAPILDI”
 
Gaziler Günü anma programları kapsamında Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Şehit ve Gazi aileleri ile Dinar Belediyesi Suçıkan Park Tesislerinde gerçekleştirilen yemek ikramında bir araya geldi.
Yemek programında Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de belirttiği gibi Gazilik unvanı nesiller boyu yaşanacak bir onurdur. Belediye olarak her zaman Şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanındayız. Vatanımız uğruna canlarını hiçe sayan kahraman şehitlerimiz ve gazilerimiz için ne yapsak azdır. Bu duygu ve düşüncelerle Gazilerimize sağlıklı bir hayat geçirmelerini temenni ediyor katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. ODAK HABER MERKEZİ
#gazilergünü #afyon #dinar #nihatsarı #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymakam Topcu makamında ağırladı
Kaymakam Topcu makamında ağırladı
YERİNDE TESPİT YERİNDE ÇÖZÜM
YERİNDE TESPİT YERİNDE ÇÖZÜM