Başkan Çöl yerinde inceledi

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcalarımızda incelemelerde bulunarak yapılan iş ve işlemleri yerinde görüp, yetkililerden bilgiler aldılar

Başkan Çöl yerinde inceledi
Başkan Çöl yerinde inceledi Admin
Bu içerik 92 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!
Başkan Dr. Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcalarında yaptığı incelemeler kapsamında; Kaplıcalarda bulunan mutfağı ziyaret ederek burada yapılan çalışmaları inceledi.
Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, kendi direktifleri doğrultusunda, yaklaşık 8 senedir ihtiyaç sahibi hemşehrilere her gün verilen üç çeşit sıcak yemeğin yapım işini denetleyerek, görevli personele bu bağlamda yardımcı olup, hazırlanma sürecinde kendileriyle istişarelerde bulundular.
Akabinde Hüdai Kaplıcalarında bulunan Çamaşırhaneyi gezen Başkan Dr. Mustafa Çöl, burada görev yapan personel ile karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak, yapılan çalışmalarla istek, dilek ve temennileri dinleyerek çözülmesi noktasında talimatlar verdi.
Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında yapılan çalışmalar ve yeni faaliyete girecek hizmetlerle bölgede şifa merkezi olma noktasında emin adımlarda yürüdüklerini ifade eden Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, bu yılın sonunda bambaşka bir Kaplıca kimliğine bürüneceklerini, vatandaşlara hizmet noktasında en iyi şekilde karşılayacaklarını belirtti. ODAK HABER MERKEZİ
#odakgazetesi #afyon #sandıklı #mustafaçöl #hüdaikaplıcaları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit annesi son yolculuğuna uğurlandı
Şehit annesi son yolculuğuna uğurlandı
DKMP’de yangın tatbikatı
DKMP’de yangın tatbikatı