Ali Özkaya’dan önemli mesaj!

AK Parti İlimiz Milletvekili Ali Özkaya, bir arkadaşı tarafından kendisine gönderilen Ayazini Köyü’nde ki turist akınını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Milletvekili Özkaya, “Bu güzel merkezi daha da güçlendirerek büyütmek Afyonkarahisar’ın yöneticileri olarak hepimizin ortak görevi”

Ali Özkaya’dan önemli mesaj!
Ali Özkaya’dan önemli mesaj! Admin
Bu içerik 192 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İlimiz eski Valisi Gökmen Çiçek’in büyük önem verdiği ve ihya ettiği Ayazini Köyü yerli yabancı turistlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Özellikle hafta sonlarını Emre Gölü, Ayazini Köyü ve Frig Vadisi’nde geçiren Vali Çiçek, gece gündüz çalışarak bölgeyi bir cazibe merkezi haline getirmişti. Vali Çiçek’in büyük gayretleriyle turizme kazandırılan Ayazini Köyü’ne hafta sonu yine ziyaretçi akını vardı. 

HEPİMİZİN ORTAK GÖREVİ

Ayazini Köyü’nün turizme kazandırılması için Vali Çiçek ile birlikte yol yürüyen AK Parti İlimiz Milletvekili Ali Özkaya bir arkadaşının kendisine gönderdiği Ayazini Köyü’nde çekilmiş fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Milletvekili Özkaya, “Çok büyük emek vererek oluşturduğumuz Ayazini Köyü turizm merkezinden bugün bir dostumun gönderdiği harika fotoğraflar. Bu güzel merkezi daha da güçlendirerek büyütmek Afyonkarahisar’ın yöneticileri olarak hepimizin ortak görevi” ifadesini kullandı. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #aliözkaya #ayazini #gökmençiçek #odak #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte dolandırıcıların yeni yöntemi
İşte dolandırıcıların yeni yöntemi
Tebrik Başkan Sarı’dan
Tebrik Başkan Sarı’dan