Mutluluk ve gurur duyacağız

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaret sonrası konuşan ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, “Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu ile daha önceki üç dönem olduğu gibi bu dönemde de çalışmaktan mutluluk ve gurur duyacağız”

Mutluluk ve gurur duyacağız
Mutluluk ve gurur duyacağız Admin
Bu içerik 122 kez okundu.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, ATSO Meclis Üyeleri, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, "hayırlı olsun" dileklerini iletti.

GÜZEL BİR SEÇİM GEÇİRDİK

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Güzel bir seçim geçirdik. Demokratik rekabet içerisinde seçimlerimiz neticelendi. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı'na Allah nasip etti, dördüncü defa seçildim. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu ile daha önceki üç dönem olduğu gibi bu dönemde de çalışmaktan mutluluk ve gurur duyacağız. Bizi de burada Sayın Başkanım ağırladı. Tüm Meclisimiz ile geldik ve çok mutlu bir şekilde ayrılıyoruz. Kendisine ekibine yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. İnşallah Başkanımızı yine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Başkanı olarak göreceğiz ve onunla birlikte çalışmaktan çok mutluluk duyacağız" dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #ATSO #hüsnüserteser #seçim #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte dolandırıcıların yeni yöntemi
İşte dolandırıcıların yeni yöntemi
Tebrik Başkan Sarı’dan
Tebrik Başkan Sarı’dan