Advert

Güzbey son yolculuğuna uğurlandı…

Afyonkarahisar’ın kuyumcu esnafının duayen ismi Hacı Nurettin Güzbey hayatını kaybetti. Hacı Nurettin Güzbey, Paşa Camisinde kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedildi

Güzbey son yolculuğuna uğurlandı…
Güzbey son yolculuğuna uğurlandı… Admin
Bu içerik 420 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Mega Birlik Medya CEO’su ve Odak Gazetesi kurucusu Mehmet Emin Güzbey, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey, Meclis Üyesi Gürani Güzbey ve TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey'in babası, aynı zamanda ATSO’nun en eski şahıs üyesi olan Hacı Nurettin Güzbey’in vefat haberi Afyonkarahisar kuyumcu camiasını ve sevenlerini derinden sarstı.

GÜZBEY AİLESİ CENAZE NAMAZI ÖNCESİ TAZİYELERİ KABUL ETTİ

Cenaze merasimine ailesi ve sevenlerinin yanı sıra, Afyonkarahisar MHP Milletvekili Mehmet Taytak, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler, iş insanları, siyasi parti temsilcileri ve STK temsilcileri katıldı.

Merhum Güzbey’in vefatı dolayısıyla paşa camisinde cuma namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze namazını İl Müftüsü Sinan Kazancı kıldırdı. Merhum Güzbey, sevenlerinin omzunda araça götürülerek aile kabristanlığına defnedildi.

Öte yandan 90 yaşındaki Hacı Nurettin Güzbey’in sağlık problemleri nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü öğrenildi.  HABER: BETÜL ÖZDEMİR

 

#afyon #nurettingüzbey #mehmetemingüzbey #hayrettingüzbey #güranigüzbey #nadirgüzbey #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Öğretmenler günlerini kutladı
Öğretmenler günlerini kutladı