Afyon için heybe doldu

AK Parti heyeti dün Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret etti. Ziyarette doğalgaz ve Afyonkarahisar’ın enerji alanındaki ihtiyaçları masaya yatırıldı

Afyon için heybe doldu
Afyon için heybe doldu Admin
Bu içerik 218 kez okundu.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret etti. Verimli geçen ziyaretin sonrasında bir açıklama yapan Prof. Dr. Eroğlu, “Trafo merkezleri ve özellikle doğalgaz konularında görüşmeler yaptık. Şehrimizde enerji alanında hiçbir eksikliğin ve vatandaşlarımızın mağdur olmaması için çalışıyor, gerek bakanlarımız, gerekse bürokratlarımız ile sürekli istişare halinde oluyoruz. Afyonkarahisar’a çok büyük destek verdikleri için Bakanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYOUZ

Milletvekili Özkaya ise “Enerji Bakanımız ile heyet olarak çok faydalı ve verimli bir görüşme gerçekleştirdik. İlimizde ki enerji sorunlarını her yönüyle görüşerek, sayın bakanımızdan destek sözü aldık. İlimizde enerji alanındaki sorunları çözmek için AK Parti heyeti olarak büyük gayretle çalışıyoruz. İnşallah bu sorunları ilimizin gündeminden kaldıracağız. İnşallah enerjiden sağlığa birçok sorununu ortadan kaldırmış bir Afyonkarahisar için var gücümüz ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

HER GELİŞMEYİ TAKİP EDİYORUZ

 “Afyonkarahisar'ımızda yaşanan her gelişmeyi anlık olarak takip ediyor, doğacak ihtiyaçları milletvekillerimiz, il ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte tespit ederek bakanlarımızla istişare ederek çözüme kavuşturuyoruz” diyen Yurdunuseven ise, “Sanayisi ve turizm potansiyeli her gün biraz daha gelişen Afyonkarahisar'ımızın enerji ihtiyaçlarını da yine bu minvalde Enerji Bakanımız Fatih Dönmez ile bir araya gelerek kendilerine aktardık. Afyonkarahisar'ımız için desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bakanlarımız ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ İLETTİK

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da açıklamasında “Afyonkarahisar'a yapılacak enerji yatırımları konusundaki taleplerimizi ilettik. Doğalgaz konusundaki eksiklikleri aktardık. Enerji sektörü ile ilgili sorunları ve hazırladığımız çözüm önerilerini kendisine ilettik. Şehrimizdeki eksik trafo merkezleri yapılması planlanan enerji yatırımlarını hızlandırılması ve eksiklerin tamamlanması adına verimli bir ziyaret oldu. İnşallah birçok ziyaretimizde olduğu gibi bu ziyaretimizde de heybemizi doldurup öyle dönüyoruz” ifadelerine yer verdi. ODAK HABER MERKEZİ

#hüseyinceylanuluçay #akparti #yatırım #odakgazetesi #veyseleroğlu #fatihdönmez #aliözkaya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte dolandırıcıların yeni yöntemi
İşte dolandırıcıların yeni yöntemi
Tebrik Başkan Sarı’dan
Tebrik Başkan Sarı’dan