Advert

Genç Kızılay gönül almaya devam ediyor

AFSÜ Genç Kızılay Öğrenci Topluluğu 2022-2023 Akademik Yılı başlangıcından itibaren hem öğrencilere hem de vatandaşlara yönelik çeşitli faaliyetlerde bulmaya devam ediyor

 Genç Kızılay gönül almaya devam ediyor
 Genç Kızılay gönül almaya devam ediyor Admin
Bu içerik 120 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Topluluk üyesi olan öğrenciler tarafından, dönem başından itibaren çeşitli etkinliklerle sosyal sorumluluk faaliyetleri gerçekleştirdi.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi'ni kazanarak Afyonkarahisar’a gelen öğrencileri otogarda karşılayan topluluk üyesi öğrenciler üniversiteyi ve ilimizi tanıttı. Zafer Sağlık Külliyesinde düzenlenen kan bağışı kampanyasında 237 ünite kan bağışı toplayan topluluk üyesi öğrenciler, bağışçılarla birlikte 711 kişiye umut oldu. Ayrıca yapılan bağışlarla doğaya 237 yeni fidan kazandırıldı.

AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi (SUAM) Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğinde hizmet almakta olan çocuklarla balon boyama etkinliği gerçekleştirdi. Topluluk üyesi öğrenciler hasta ve hasta yakınlarına çorba ikram etti. Çocuklar ve aileleri gönüllülere teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.

Bu etkinliklerin yanı sıra gönüllüler, Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şubesi ile iş birliği içinde kullanılmamış giysi, ayakkabı gibi eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak AFSÜ Butik projesinde de aktif olarak görev almaya devam ediyor. ODAK HABER MERKEZİ

#kızılay #odakgazetesi #AFSÜ #SUAM #kanbağışı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Öğretmenler günlerini kutladı
Öğretmenler günlerini kutladı