Hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten’e hayırlı olsun ziyaretleri aralıksız sürüyor

Hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor
Hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor Admin
Bu içerik 110 kez okundu.

Afyon Girişim A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Gül, Ömer Aktan ve Fatih Şapcı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Üstü üste 4’üncü kez ATSO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Serteser’i kutlayan Gül, Aktan ve Şapcı, Serteser’in başarılarının devamını diledi. Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Aktepe, Meclis Başkanı Ahmet Yiğiter, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yüksel ile Meclis Üyesi Osman Aktan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten’i ziyaret etti. Aktepe, Yiğiter, Yüksel ile Aktan, Serteser ve Çelikten’e “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

BAŞKANLARIMIZI TANIYORUZ

Zafer Partisi İl Başkanı Em. Kdm. Albay Mevlüt Tekdemir, Afyonkarahisar Belediye Meclisi Üyesi Ahmet Yılmaz Kasap, Zafer Partisi Merkez İlçe Başkanı Nuri Eker ile İl Kadın Kolları Başkanı Elif Öztürk, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.  Zafer Partisi İl Başkanı Tekdemir, ziyarette “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden seçilmeniz, hayırlı uğurlu olsun. Hem sizi kutlamak, hem de bir nezaket ziyareti yapmak adına geldik. Oda ve Cemiyet Başkanlarımızı tanımak, istişare etmek, sizlerin bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak, sorunların çözümleri merkezli bizden istedikleriniz varsa onları dinlemek için sizi ziyaret ettik” dedi. 

UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ 

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek “Geçtiğimiz günlerde yaptığımız Oda ve organ seçimleri neticesinde üyelerimiz, Yönetim Kurulu Başkanı olmam için bana bir fırsat daha tanıdılar. Bu teveccühlerini bundan önce olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkarmamak için gayret edeceğiz. Tüm kurum ve kuruluşlar, demokrasimizin vazgeçilmez unsurları siyasi partilerimiz, Sayın Milletvekillerimizin tamamıyla 14 senedir uyum içinde olduğumuz gibi bundan sonra da uyum içerisinde olacağız. İllerin gelişmesinde bence uyumun çok önemli bir rolü var. Sizin de ziyaretiniz bizim için önemlidir. Bilgi alışverişlerimizi diğer siyasi partilerimizle nasıl yapıyorsak sizinle de yapacağız. Burasının ekonominin konuşulduğu bir Oda olsun istedik ve siyasilerimiz de geldiğinde onlarla ekonomideki sorunlarımızı konuştuk. Bundan sonra da böyle olacak” ifadelerini kullandı.

AKÜ’DEN ÇELİKTEN’E ZİYARET

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şuayip Özdemir ve Prof. Dr. Murat Peker, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten’i ziyaret etti.AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, üniversite-sanayi işbirliğinin önemine dikkat çekerek kurumlar arası uyumun önemine dikkat çekti. Serteser ile Çelikten ziyaretleri dolayısıyla misafirlerine teşekkür ettiler.

ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten de ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek ortak akıl vurgusu yaptı. ODAK HABER MERKEZİ

 

#zaferpartisi #odakgazetesi #afyon #siyaset #mustafaaliçelikten #hüsnüserteser
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Kimse eğitim hakkından yoksun bırakılamaz”
“Kimse eğitim hakkından yoksun bırakılamaz”
Bugün yüreğinde engel tanımayanların günü
Bugün yüreğinde engel tanımayanların günü