Başkan Sarı’ya Heyet Ziyareti

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ziyarete gelen heyet ile Belediye Meclisi toplantı salonunda bir araya geldi

Başkan Sarı’ya Heyet Ziyareti
Başkan Sarı’ya Heyet Ziyareti Admin
Bu içerik 146 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

6.Bölge Esnaf ve Sanatkârlar Kredi, Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Ahmet Tural, Antalya ESOB Başkanı Adlıhan Dere, Burdur ESOB Başkanı Metin Sipahi, Afyon ESOB Başkanı Cengiz Üstün, Afyon ESOB Başkan v. Sabri Can Bekle, Isparta-Burdur-Afyonkarahisar ve ilçemiz oda ve kooperatif Başkanları, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya ziyarette bulundu.

Ziyaretleri dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Sarı, "Bugün birbirinden değerli oda ve Kooperatif başkanlarımız ile bir araya geldik. Ziyaretleriniz bizleri mutlu etti. İlçemizde bulunan oda ve kooperatiflerimizin başkanları ile birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize güzel hizmetler yapıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımız ile belirli aralıklarla bir araya geliyor Belediye olarak yapabileceğimiz noktalarda gerekli desteği vereceğimizi belirtiyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle nazik ziyaretleriniz dolayısıyla teşekkür ediyorum" dedi.

ÇALIŞMALARIN DEVAMI GELECEK

6.Bölge Esnaf ve Sanatkârlar Kredi, Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Ahmet Tural tüm oda, kooperatif ve birlik başkanları adına bir konuşma yaptı. Tural konuşmasında; “Bugün oda, kooperatif ve birlik başkanlarımız ile Dinar ilçemizde kapsamlı bir toplantı gerçekleştirdik. Akabinde ise Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’yı ziyaret ettik. Belediye Başkanımız sağ olsun her zaman odalarımızın ve esnaflarımızın yanında. Dinar’da güzel çalışmalar yapıyor. Bugün bizlere yapmış olduğu misafirperverlik dolayısıyla Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaret toplu fotoğraf çekilmesinin ardından Belediye Başkanlık makamında günün anısına heyet tarafından Başkan Sarı’ya hediye takdim edilmesiyle son buldu. >>ODAK HABER MERKEZİ

#dinar #nihatsarı #afyon #odakgazetesi #ESOB
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sandıklı’da hediye heyecanı
Sandıklı’da hediye heyecanı
İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın
İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın