Advert

DEVA PARTİSİNE YENİ KATILIMLAR

DEVA Partisine katılımlar devam ediyor. Katılım töreninde konuşan İl Başkanı Kadir Daylık, “DEVA Partisinin sel olan damlalarını kimse durduramayacak”

DEVA PARTİSİNE YENİ KATILIMLAR
DEVA PARTİSİNE YENİ KATILIMLAR Admin
Bu içerik 142 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Deva Partisi İl Başkanlığında yapılan törende DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık, Seçim İşleri Başkanı Selçuk Altıntuğ, Kurumsal İletişim Başkanı Nevzat Arslan, Mali İşler Başkanı Hüseyin Kalaycı, Şuhut İlçe Teşkilat Başkanı Basri Er, Çay İlçe Başkanı Ali Canavar, Dazkırı İlçe Başkanı İsa Demirel ve partililer katıldı.

KİMSE DURDURAMAYACAK

Deva Partisi İl Başkanı Kadir Daylık yaptığı konuşmada “ DEVA Partisinin sel olan damlalarını kimse durduramayacak. Tüm Türkiye’de Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan’a olan ilginin giderek büyüdüğünü görmek tüm DEVA Partililer gibi bizleri de heyecanlandırıyor. Komşu ilimiz Denizli’de bu pazar yapılacak miting haberleri bile Afyon’da Ali Babacan a olan ilginin ne kadar yoğun olduğunu bizlere gösteriyor. Miting ne zaman? Miting nerede? gibi sorular alıyoruz vatandaşlarımızdan. Buda bizlere partimize olan ilginin ne kadar yoğun ve takipte olduğunu, Ali Babacan ve DEVA Partisinin ilgi ile takip edildiğini gösteriyor. Sayın Genel başkanımızın çok kıymetli bir lider olduğunu açıkça gösteriyor. Bu meraklı ve heyecanlı sorular bizlere çalışmalarımızda güç veriyor. İnanıyoruz ki önümüzdeki günlerde çok daha güçlü bir DEVA Partisi sahada olacak. Bu vesile ile partimize katılan çok değerli Çay İlçe Başkanımıza, çok değerli Dazkırı İlçe Başkanımıza, partimize yeni katılan çok kıymetli üyelerimize, partimize katılımlarından dolayı ve şimdiden partimize katacakları katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi. Dazkırı ilçesine Kurucu İlçe Başkanı olarak Mali Müşavir İsa Demirel atandı. Çay İlçesi Kurucu İlçe Başkanlığına Ali Canavar atandı. Seçim işleri Başkanı Selçuk Altıntuğ tarafından partiye yeni katılan üyeler takdim edilerek. DEVA Partisi rozetleri takıldı.  >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #devapartisi #kadirdaylık #basrierçay #dazkırı #selçukaltıntuğ #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Öğretmenler günlerini kutladı
Öğretmenler günlerini kutladı