Türkiye yüzyılına damga vuracağız

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi, ‘Türkiye Yüzyılı Eğitim Programında konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Türkiye yüzyılına damga vuracak bir teşkilat ve Genel Başkanımızla yolumuza devam edeceğiz”

Türkiye yüzyılına damga vuracağız
Türkiye yüzyılına damga vuracağız Admin
Bu içerik 201 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından Afyonkarahisar’da yoğun bir katılımla, Teşkilat Akademisi "Türkiye Yüzyılı Eğitim Programı" yapıldı. Programa konuk olarak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, MKYK ve MYK Üyesi Genel Başkan Yardımcısı AR-GE ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen, araştırmacı yazar Abdurrahman Uzun, Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Doç. Dr. Oğuz Göksu ve öndeki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce katıldı.

GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAĞIZ

Programda konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Teşkilat akademisi programımızın ikinci ayağı olan bu toplantımız; aslında AK Parti'nin teşkilatlarına verdiği önemin adeta bir göstergesi ve ispatıdır. Türkiye yüzyılına damga vuracak bir teşkilatın ve Genel Başkanın mensupları olarak her birimizin bu eğitimlerden istifade edeceğimizden şüphemiz olmadığı gibi, gücümüze güç, tecrübelerimize de tecrübe katarak yolumuza devam edeceğiz. Değerli dava arkadaşlarım; son günlerde teşkilatlarımız ile birlikte yapmış olduğumuz mahalle ziyaretlerimizde binlerce üyemizle birebir görüşme fırsatı yakaladığımız gibi her biri ile de ayrı ayrı dertleşme imkanımız oldu. Evlerinde ikram ettikleri çayları içerken onlar bizi, biz onları dinledik” dedi.  ODAK HABER MERKEZİ

 

#akparti #hüseyinceylanuluçay #siyaset #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sandıklı’da hediye heyecanı
Sandıklı’da hediye heyecanı
İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın
İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın