Mühsürler adaylığını açıkladı

İYİ Parti Kurucu Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Mühsürler, merkez ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı

Mühsürler adaylığını açıkladı
Mühsürler adaylığını açıkladı Admin
Bu içerik 126 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında bir basın toplantısı düzenleyerek, Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Selahattin Mühsürler, kendini tanıtarak neden aday olduğunu açıkladı.İYİ Parti’nin kuruluşundan bu güne çeşitli görevlerde bulunduğunu hatırlatan Mühsürler; “İYİ Partimizin, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener liderliğinde kurulmasının ardından, Partimizin ilimizde de kurulması ile birlikte, tüm seçilmiş ve atanmış İl Yönetim Kurullarında yer aldım, İl Başkan Yardımcılıkları yaptım, Milletvekili adayı oldum ve halen de İl Yönetim Kurulu üyesiyim. Bana layık görülen tüm görevlerde var gücümle çalıştım. Bundan sonra da aynı özveri ile var gücümle çalışacağıma da söz veriyorum”  dedi.

İNSANLARIMIZ İYİ YAŞASIN

İYİ Parti olarak gelecek seçimlerde birinci parti olmak için çalıştıklarını dile getiren Selahattin Mühsürler; “İYİ’ler hareketinin bir ferdi olarak, hep istedim ki; İnsanlarımız daha iyi yaşasın, yaşam standartları yükselsin, derdi olanların, dertlerine derman olabilelim. Onun içindir ki, bugüne kadar çeşitli kademelerinde görev aldığım partimizin bana layık görülen her kademesinde bir nefer olarak çalışmaya devam edeceğim. Partimizin, önümüzdeki genel seçimlerde ve hemen akabinde yaşanacak yerel seçimlerde birinci parti olması için çalışıyoruz. Genel Başkanımızın kararı ile ülke genelinde olağan kongre süreci başlatıldı. Bu da seçimlere en iyi ve en güçlü yönetimler ile gideceğimiz anlamına geliyor. Seçimlerde birinci parti olabilmemiz için güçlü bir yönetime ve güçlü bir ekibe ihtiyaç olduğunu en iyi bilenlerden biriyim. Bu yüzden; Birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla, genciyle, kadınıyla, erkeğiyle, çoğulcu, katılımcı, demokratik ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile İYİ Partimizin genelde ve yerelde iktidarına katkı sunmak amacıyla Merkez İlçe Başkanlığına adayım” diye konuştu.

SİZLERE SÖZ VERİYORUM

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığını kazanması halinde herkese adaletli davranacağının altını çizen Mühsürler; “Sözlerimi sonlandırmadan önce; burada bir söz vermek istiyorum ve katılan tüm arkadaşlarımdan da bu sözü almak istiyorum. Hz. Ömer’in adaletli yolunda, Atatürk’ün izinde milletin iyiliği ve refahı, Türkiye’nin demokrasi ve özgürlüğü için İYİ çalışacağıma söz veriyorum. Hem de İYİ insan sözü. Sizde söz veriyor musunuz arkadaşlar? Hiç merak etmeyin; Adaletle özgürleşen, liyakatle eşitlenen, sevgiyle güçlenen, güçlü, zengin ve mutlu Türkiye’yi, el ele, kol kola, hep birlikte inşa etmemize az kaldı” dedi.Mühsürler, kendisine destek veren İYİ Partililere de ayrı ayrı teşekkür etti. ODAK HABER MERKEZİ 

#afyon #iyiparti #odakgazetesi #siyaset
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Kimse eğitim hakkından yoksun bırakılamaz”
“Kimse eğitim hakkından yoksun bırakılamaz”
Bugün yüreğinde engel tanımayanların günü
Bugün yüreğinde engel tanımayanların günü