Advert

Ortak paydamız Afyon

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, Afyonkarahisar Barosu’nu ziyaret etti. Ziyarette konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Bundan sonra da ortak paydamız Afyonkarahisar”

Ortak paydamız Afyon
Ortak paydamız Afyon Admin
Bu içerik 93 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

ATSO heyetinde Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bekir Bayana, Yönetim Kurulu Üyeleri Ekrem Demirel, Fatih Mühsürler, Kerem Güzel, Mehmet Kumartaşlı ve Ömer Özpınar yer aldı. Afyonkarahisar Baro Başkanı Av. Turgay Şahin’in ev sahipliği yaptığı ziyarette Baro Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Av.BuketAydoğuş, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Av. Sedat Toprak, Yönetim Kurulu Üyeleri Av.Huriye Çiçek Mihrioğlu, Av. Erhan Doğan ve Av. Onur Çelik de hazır bulundu.

BİZİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ

Ziyaret hakkında değerlendirme yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Malumunuz olduğu üzere geçen ay yaptığımız seçimlerde yine üyelerimiz dördüncü dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı’na bizi layık gördüler. Yeni görevimize başlamış olduk. Sizleri de ziyaret etmek istedik. Çünkü sizler bizim için önemlisiniz. Sizin de göreviniz boyunca, bizim de göreviniz boyunca, hem Baromuz, hem de Ticaret ve Sanayi Odamız, Afyonkarahisar için kendi konularında olsun, başka konularda olsun ne lazımsa birbirine destek olarak bugünlere geldik. Bundan sonra da ortak paydamız Afyonkarahisar. Sizin seçimleriniz de bizim seçimlerimiz sırasına denk geldi. Sizi de bir kez daha sizin üyeleriniz bu makamda görmek istediler. Hem ‘hayırlı olsun’ ziyareti, hem de bizim seçimimiz neticesinde bir ziyaret gerçekleştirmek istedik” dedi.

deneme bonusu veren siteler

AFYON İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten de “Bizler seçildik, sizler de seçildiniz. Hayırlı, uğurlu olsun. Hüsnü Başkanımız’ın dediği gibi birlikte Afyon’a hizmet odaklı olmak üzere birlikte, beraber, daha iyi, birlikte hareket etmek amaçlı, Afyon için çalışacağız. Biz Afyonumuzun bir potansiyelinin olduğunun bilincindeyiz. Bu potansiyeli hep birlikte harekete geçireceğiz” ifadelerine yer verdi. Afyonkarahisar Baro Başkanı Av. Turgay Şahin de ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek “Dördüncü dönemini yaşayan ve seçilen Hüsnü Başkanımı birkez daha tebrik ederim. Güvene layık olduklarını gösterdiler. Meclis Başkanımı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni de tebrik ederim. Bir şehrin omurgası, onun sanayi ve işadamı yapısı üzerine oturuyor. Şu anda Afyonumuzun en önemli kurumlarımızın başında ne geliyor, deseniz; Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ismini vermekten tereddüt etmeyiz” dedi.

ATSO’NUN YANINDAYIZ

Baro Başkanı Şahin, “Eski sosyalist dünya görüşünün bir sınıflandırması var: Altyapı ve üstyapı kurumları. Bütün dünyayı böyle izah ederler. Hukuk ve iş dünyası, altyapı ve üstyapı; ama birbirine dayanan, birbirini tamamlayan bir bakış açısı getiriyorlar. Hukuk olmadan elbette ticari hayatın, günlük hayatın yürümesi mümkün değil. Hukuk ne kadar az görünür; ne kadar az gündeme gelir ve ihtiyaç duyulursa o kadar iyidir. Kendini gizleyebilen hukuk, aslında başarılı hukuktur. İnşallah hiçbir hukuki ihtilafın olmadığı, bize ihtiyaç duymadığınız bir dönem temenni ediyorum hepinize ve Afyon’daki iş dünyasına. Elbette ihtiyaç hasıl olduğunda biz sanayicilerimizin, iş adamlarımızın ve tabii ki üst kuruluşu olan ATSO’nun yanındayız. Bugüne kadar olduğu gibi, bir hemşehricilik kültürü ve bakış açısıyla ilimiz için ve nihayetinde mensubu olduğumuz milletimiz ve yaşadığımız vatanımız için elimizden geleni yapmak ödevi ile kendimizi yükümlü hissediyoruz” diye konuştu. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #ATSO #hüsnüserteser #hayrettingüzbey #hüsnüserteser #fatihmühsürler #mehmetkumartaşlı #ömerözpınar #turgayşahin #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Öğretmenler günlerini kutladı
Öğretmenler günlerini kutladı