Kimsenin yanına kar kalmayacak

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, dün İstanbul’da yaşanan patlamaya ilişkin bir basın açıklaması yaptı. Uluçay, ‘küçücük çocukların hedef edildiği bu alçak ve zalim terör saldırısı asla kimsenin yanına kar kalmayacaktır”

Kimsenin yanına kar kalmayacak
Kimsenin yanına kar kalmayacak Admin
Bu içerik 87 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İstanbul’da yaşanan alçak terör saldırısının akabinde bir basın açıklaması yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay teröre, teröristlere ve bu alçakları destekleyen siyasilere tepki gösterdi.El kadar çocukların hedef gösterildiği saldırıya ‘içimiz yanıyor’ diyerek tepki gösteren Başkan Uluçay sözlerine şöyle devam etti; “Yaşanan patlama sonucunda vefat eden vatandaşlarımıza rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum. Vatanımızın birliğine göz diken hainleri Rabbim kahreylesin. İstanbul’a ülkemize ve milletimize geçmiş olsun diliyorum başımız sağ olsun”

ASLA TASVİP ETMİYORUZ

Uluçay açıklamasında ‘Küçücük çocukların hedef edildiği bu alçak ve zalim terör saldırısı asla kimsenin yanına kar kalmayacaktır. El kadar çocukları hedef alan, insanımızı katleden teröristler dünyanın en alçak varlığı, bunları cezaevinde ziyaret eden, destek veren ve bunu övünç kaynağıymış gibi basın mensuplarına açıklayan siyasiler de en az bunlar kadar sorumludur’ dedi. Uluçay açıklamasında ‘Yüreğimiz yanıyor. Acımız maalesef çok büyük ve bugün gözümüzün içine baka baka bunları ‘insan hakkı, demokrasi, evrensel hukuk’ gibi ifadelerle savunanlar ile aynı Türkiye’de yaşıyoruz. Hiçbir terör oluşumu ve terörist destek bulmadığı noktada asla ve asla barınamaz. Ancak bugün görüyoruz ki kendilerini bu ülkenin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün temsilcileri olduğunu ifade ederek pazarlayan ve bunu yaparken de bu milletin değerlerini fütursuzca kullanan insanların bu teröristlere başta gezi eylemleri, cezaevi ziyaretleri olmak üzere her türlü desteği verenlerle aynı ortamda olmanın tatsızlığını yaşıyoruz. Bu terör örgütünün adeta siyasi temsilciliğini yapan HDP’nin de bu ülkede siyaset yapmasını asla tasvip etmiyoruz. Bu terör saldırısında Amerika’daki icazet ziyaretinden döndükten sonra ‘Kasım ayını bekleyin’ diye tweet atan zatı da bu millet asla unutmayacak’ dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #hüseyinceylanuluçay #mustafakemalatatürk #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Kimse eğitim hakkından yoksun bırakılamaz”
“Kimse eğitim hakkından yoksun bırakılamaz”
Bugün yüreğinde engel tanımayanların günü
Bugün yüreğinde engel tanımayanların günü