İŞBİRLİĞİMİZ SÜRECEK

Afyonkarahisar Defterdarı Mehmet Ar, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Her zaman işbirliği içinde olduk, bundan sonra da bu işbirliğini inşallah devam ettireceğiz”

İŞBİRLİĞİMİZ SÜRECEK
İŞBİRLİĞİMİZ SÜRECEK Admin
Bu içerik 92 kez okundu.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Yücel Albay ve Hayrettin Güzbey, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Mühsürler, İbrahim Sömer ve Kerem Güzel’in hazır bulunduğu ziyarette Defterdar Yardımcısı Hüseyin Zengin, Gelir Müdürü Abdülmecid Ulutaş, Tınaztepe Vergi Dairesi Müdürü Cengiz Şirin, Kocatepe Vergi Dairesi Müdürü Eyüp Yılmaz yer aldı.

DAHA SIK GÖRÜŞECEĞİZ

Afyonkarahisar Defterdarı Mehmet Ar, “ATSO’nun seçimleri bitti. Üyeleriniz tarafından görevlere seçildiniz, hayırlı, uğurlu olsun. İnşallah bundan sonra sık sık bir araya geleceğiz ve görüşeceğiz” dedi. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de “Size de hayırlı olsun, seçim sırasında gelemedik. İnşallah sizi ziyaret edeceğiz. Hayırlı olsun ziyareti için de size teşekkür ediyoruz. Ticaret ve Sanayi Odası üyelerimiz ile Defterdarlığımız birbirinin ayrılmaz parçası. Her zaman işbirliği içinde olduk, bundan sonra da bu işbirliğini inşallah devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.

TALEPLERİ İLETTİ

ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten ise “Bizler Afyon’un sanayici ve üreten kesimleri olarak kazançlarımızla sizin mükellefiniziz. Bu sene enflasyon muhasebesinin uygulanması gerekiyor. 1990-1996 yıllarında uygulandığı gibi enflasyon muhasebesinin uygulanması, biz sanayicilerin talebidir. Bu ziyaret dolayısıyla teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  Ziyaret, Defterdar Mehmet Ar’a hediye takdimi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.  >>ODAK HABER MERKEZİ

#ATSO #hüsnüserteser #afyon #hüseyinzengin #eyüpyılmaz #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte dolandırıcıların yeni yöntemi
İşte dolandırıcıların yeni yöntemi
Tebrik Başkan Sarı’dan
Tebrik Başkan Sarı’dan