El birliğiyle hizmet edeceğiz

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği heyeti, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti

El birliğiyle hizmet edeceğiz
El birliğiyle hizmet edeceğiz Admin
Bu içerik 119 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

ESOB heyetinde ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Üstün, ESOB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sabri Can Bekle, Afyonkarahisar 2. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Koçak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Yeşilyurt, Afyonkarahisar Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Suat Uygur, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Şükrü Kostak yer aldı. ESOB heyetini ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Mühsürler, Kerem Güzel ve Mehmet Kumartaşlı ile Meclis Üyesi Alparslan Üstün ağırladı.

AFYON’UN EN BÜYÜK İKİ STK’SI

Ziyaret hakkında değerlendirmede bulunan ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Üstün, “Geçtiğimiz ay, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası seçimi tamamlandı. Bizler de seçimleri kamuoyundan takip ettik. Gözlemlerimiz şuydu: Kıran kırana, demokrasi adına her Meslek Komitesi’nde zenginlik yaşandı. Başkanımız ve Yönetimi adına hizmetlerini gözden geçirmek adına çok faydalı bir durumdur. Sevgili Başkanımı ve O’nun nezdinde Yönetim Kurulu’nu tebrik ediyorum. Afyonkarahisar’ın en büyük iki sivil toplum örgütü Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği olarak zat-ı âlilerinizin ve Yönetim Kurulu’nun emrindeyiz. Afyonkarahisar için biz teşkilatlar olarak uyum içerisinde çalışmak durumundayız. Geçmişte olduğu gibi, Hüsnü Başkanım ve Yönetim Kurulu ile bizlerle beraber çalışılacağına, Afyonkarahisar işadamlarımıza, sanayicilerimize, esnaf ve sanatkârımıza, bu vesile ile Afyonkarahisarımız’a da faydalı hizmetler edileceğine inancımız sonsuzdur. Bundan sonra sorumluluk büyük. Sorumluluğunuzun bilinci içinde olduğunuzu da biliyorum. Şahsım ve 25 bin esnaf ve sanatkâr adına ‘hayırlı, mübarek olsun’ diyorum, tebrik ediyorum” dedi.

ORTAK PAYDAMIZ AFYON

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de “Bu ziyaret dolayısıyla çok memnuniyet ve şeref duyduğumu belirtmek isterim. Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası özel sektörü temsil eden en büyük iki sivil toplum kuruluşu. Bu iki önemli kuruluşun tüm Türkiye’de olduğu gibi Afyonkarahisar’da da çok faydalı, şehrin her sorununa el atan sivil toplum kuruluşu olduğunu biliyoruz. Bu iki sivil toplum kuruluşunun birlikte hareket etmesi, şehrimiz adına önemli kazanımlar sağlayacaktır. Afyon’un tüm STK’larının seçimleri bitti. Seçimler, demokrasi içinde geçti. Seçimlerin kaybedeni yok, herkes kazandı. Elbirliğiyle, gönül birliği ile ortak paydamız olan Afyonkarahisar için, Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz. Kalabalık ekiple geldiğiniz için bizi çok mutlu ettiniz. İleride birçok toplantı yapacağız, bu toplantılarla Afyonkarahisarımız’a elbirliği, gönül birliği içinde hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı. Ziyaret, ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Üstün’e hediye takdimi ve fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. >>BETÜL ÖZDEMİR

 

#ATSO #odakgazetesi #hüsnüserteser #cengizüstün
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sandıklı’da hediye heyecanı
Sandıklı’da hediye heyecanı
İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın
İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın