“Hayırlı olsun” ziyaretleri devam ediyor

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

“Hayırlı olsun” ziyaretleri devam ediyor
“Hayırlı olsun” ziyaretleri devam ediyor Admin
Bu içerik 111 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Şükrü Aygün, 33. Meslek Komitesi (Eğitim Hizmetleri) Başkanı Burhan Can, 33. Meslek Komitesi Üyeleri Mevlüt Çömez ve Hilmi Akçay ile ATSO 7. Meslek Komitesi (İlaç Medikal Satıcıları) Üyesi İsmail Dane ve eğitimci İsmail Aras, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Heyet, Serteser’i tebrik ederek “hayırlı olsun” dileklerini iletti. Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Mühsürler ile Meclis Üyesi Alparslan Üstün de hazır bulundu. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ziyaret dolayısıyla heyete teşekkür etti.

EMLAK KATILIM’DAN SERTESER’E ZİYARET

Emlak Katılım Bankası Afyonkarahisar Şube Müdürü Hüsnü Fatih Turan ile Afyonkarahisar Şube KOBİ Portföy Yönetmeni Nebi Burak Erduru, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Turan ve Erduru, üst üste 4’üncü kez ATSO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Serteser’i tebrik etti.

Serteser, ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.

SERTESER’İ TEBRİK ETTİLER

Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar, Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük, Hizmet-İş Afyonkarahisar Şube Başkanı Kemal Erkuş ve Şube Başkan Yardımcısı Selçuk Turmuş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Serteser, ziyaret dolayısıyla Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar, Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük, Hizmet-İş Afyonkarahisar Şube Başkanı Kemal Erkuş ve Şube Başkan Yardımcısı Selçuk Turmuş’a teşekkür etti.  Türkiye Yardım Sevenler Derneği Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Nejla Can, Yönetim Kurulu Sekreteri Gönül Bozca, Yönetim Kurulu Üyesi Zehra Dayıoğlu, Dernek Üyeleri Nükhet Çiçek ve Almahan Çakır, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin faaliyetlerini takip ettiğini belirtti. >>GAMZE KOÇAK

 

#odakgazetesi #hüsnüserteser #ATSO #afyonbelediyesi #afyon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Kimse eğitim hakkından yoksun bırakılamaz”
“Kimse eğitim hakkından yoksun bırakılamaz”
Bugün yüreğinde engel tanımayanların günü
Bugün yüreğinde engel tanımayanların günü