VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

Sandıklı’da her yıl geleneksel olarak gerçekleşen voleybol turnuvaları başladı

VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI
VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI Admin
Bu içerik 145 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda her yıl yapılarak geleneksel hale getirilen; “Sandıklı Belediyesi Müdürlükler Arası Voleybol Turnuvası” 15 Kasım Salı günü yapılan maçların oynanması ile başladı.

TAKIM FİNALE KALACAK

Sandıklı İlçe Gençlik Spor Müdürlüğünün destekleri ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen turnuvaya, toplamda 13 takım iki grupta tek devreli lig usulüne göre maçlarını tamamlayacak. Grup müsabakalarının akabinde gruplarını ilk 3 sırada tamamlayan takımlar eşleşerek tek maç üzerinden eleme maçı oynayacak, sona kalan 3 takım ise kendi aralarında yapacakları maçlar sonucunda; “Sandıklı Belediyesi Müdürlükler Arası Voleybol Turnuvası” Şampiyonu olacaklar.

“TER DÖKÜYORUZ”

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Çöl; “Sandıklı Belediyemizde personellerimizin spor yapmalarını sağlamak, müdürlükler arasında kaynaşma, birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek için, geleneksel hale getirdiğimiz bir turnuvaya daha başlamış bulunuyoruz. Meclis üyelerimizle kurduğumuz Voleybol takımımız ile bizlerde sahada mesai arkadaşlarımız ile ter döküyor, mücadele ediyoruz. Ben bu bağlamda turnuvaya katılan takımlarımıza, ilgili müdürlüklerimize, maçları seyretmeye gelen kıymetli ailelerine teşekkür ediyor, bütün takımlara başarılar dileklerimi sunuyor, turnuvanın centilmence geçmesini temenni ediyorum” İfadelerine yer verdi.>>ODAK HABER MERKEZİ

#voleybol #sandıklı #mustafaçöl #spor #kasım #afyon #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sandıklı’da hediye heyecanı
Sandıklı’da hediye heyecanı
İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın
İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın