Advert

Ataköy'de temel atıldı, yeni müjdeler verildi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek eser ve hizmet belediyeciliği şiarı ile yeni projeleri Afyonkarahisar'a kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda birbirinden farklı yatırımlara imza atmayı sürdüren Başkan Mehmet Zeybek önceliğinde Ataköy Mahallesi yeni bir tesise kavuşuyor

Ataköy'de temel atıldı, yeni müjdeler verildi
Ataköy'de temel atıldı, yeni müjdeler verildi Admin
Bu içerik 261 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Belediye tarafından Ataköy Mahallesi'ne yapılacak 500 kişi kapasiteli düğün ve çok amaçlı salonun temel atma töreni dualarla gerçekleştirildi. Başkan Mehmet Zeybek'in ev sahipliğinde yapılan törene; Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Murat Öner, Barış Dal, İl Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

KISA SÜREDE HİZMETE AÇILACAK

Ataköy ve çevre mahallelerin de ihtiyacına cevap verecek kapasitede oluşturulan proje kapsamında Ataköy Mahallesi Düğün Salonunun temel atması dualarla yapıldı. Vatandaşların sosyal ihtiyaçlarını da karşılayabilecek 800 metrekare alanda tek katlı dizayn edilen salon, inşa çalışmaları ardından kısa zamanda hizmete sunulacak.

İnşa sahasında katılımcılar ve ekibi ile birlikte yapılan duanın ardından temel atma merasimi gerçekleştiren Başkan Mehmet Zeybek Ataköy Mahallesi'nin öneminden bahsederek Mahalle Muhtarından övgüyle söz etti.  Mahalle Muhtarı Muharrem Özdemir'in çalışkan ve bir o kadar da tuttuğunu koparan bir yapısı olduğuna dikkat çeken Başkan Zeybek; "Çok çalışkan tuttuğunu koparan bir muhtarınız var. Bu arazinin tahsisini Milli Emlak'tan aldı. Düğün Salonu ve Sağlık Ocağı talebini bildirdi, futbol sahası isteği doğrultusunda kulüp kurdu. Böyle istekli çalışkan muhtarlarımız olduğu sürece bizlerde mahallelerimize hizmet etmeye gayret ediyoruz" dedi.

SIRADA SAĞLIK OCAĞI VAR

İlerleyen süreçte Sağlık Ocağı inşaatına da başlayacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Zeybek; "Düğün Salonu'nun temel atma merasimini gerçekleştirdik. Peşinden Sağlık Ocağı'nın inşaatı başlayacak. Kulüp binası ve futbol sahasını da Spor Toto Genel Müdürlüğü'nden alacağımız destekle mahallemize kazandıracağız. Yine Ataköy'ümüze geçtiğimiz yıllarda hiçbir mahallede olmadığı şekliyle 52 bin metrekarelik bir alana Şehitler Parkı kazandırdık.  Ataköy'ümüze bundan sonra bu tür yatırımları yapmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

YATIRIMLARIMIZI BİR BİR HAYATA GEÇİRİYORUZ

Başkan Zeybek, "2019 yılında Belediye Başkanı seçilen arkadaşlarımızla birlikte dünyayı kasıp kavuran ekonomik krizle mücadele ediyoruz. Yatırımlarımızı da buna rağmen aksatmadan yapmaya devam ediyoruz. Tek gayemiz var el birliği gönül birliği ederek Afyonkarahisar'ı daha güzel yaşanılabilir bir şehir haline getirmek. Bu yatırımın da hem ilimize hem mahallelerimize hayırlı olmasını diliyorum"diye konuştu.

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Ataköy Mahalle Muhtarı Muharrem Özdemir ise desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve ekibine şükranlarını sundu. Katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür eden Muhtar Özdemir; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde durmak yok, yola devam mesajı verdi.

#mehmetzeybek #odakgazetesi #ataköymahallesi #muratöner
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Öğretmenler günlerini kutladı
Öğretmenler günlerini kutladı