Advert

Başkan Çöl, “Gurur ve heyecan içerisindeyiz”

Sandıklı'da yapılan çalışmaları yakından takip eden heyet, çalışmaları bizzat yerinde inceledi

Başkan Çöl, “Gurur ve heyecan içerisindeyiz”
Başkan Çöl, “Gurur ve heyecan içerisindeyiz” Admin
Bu içerik 113 kez okundu.

Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Zekeriya Şentürk ve beraberindeki heyet, Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler. Sandıklı ilçesinde yapılan ve yapılması düşünülen projelerle ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunan heyet, ziyaretin akabinde restorasyon çalışmalarının devam ettiği Hamamönü Camiinde ve Müradin Camiinde incelemelerde bulundular.

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl ve Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Zekeriya Şentürk burada yapılan çalışmaları yakından ilgilenerek yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldılar.

İLÇENİN TARİHİ DOKUSU BOZULMAYACAK

Başkan Çöl inceleme sırasında yaptığı açıklamada; “Sandıklı ilçemizin tarihi dokusunu bozmadan, gelecek nesillerimize ışık tutması açısından, yaptığımız çalışmalara yenilerini eklemenin gururu ve heyecanı içerisindeyiz” dedi.

Bölgede yapılan incelemelerin ardından konuşmasına devam eden Başkan Çöl, “Kütahya Vakıflar Bölge Müdürlüğümüz ile birlikte koordineli olarak yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek bundan sonra yapılan çalışmalar hakkında kendileriyle istişarelerde bulunduk. Hamamönü Camiisinde yapılan çalışmalarının bitmesiyle birlikte inşallah Müradin Camii içinde yenileme çalışmalarımızı başlatacağız.

Ben bu vesileyle Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Zekeriya Şentürk ve ekibine ilçemize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.>>ODAK HABER MERKEZİ

#sandıklı #afyon #mustafaçöl #zekeriyaşentürk #kütahya #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Öğretmenler günlerini kutladı
Öğretmenler günlerini kutladı