Advert

Misafir değil ev sahibiyiz

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl ve Merkez İlçe yönetimi Gençlik Kollarıyla sahaya indi

Misafir değil ev sahibiyiz
Misafir değil ev sahibiyiz Admin
Bu içerik 225 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Siyasi İşler Başkanı Ali Küçükkartal, Merkez İlçe Başkanı Fehmi Güray Çakır, Eğitim Başkanı İsmail Dane ve Gençlik Kolları Başkanı Cem Kuşkonar ile birlikte Afyonkarahisar’a bağlı Değirmenayvalı Beldesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

SARSILMAZ BİR KÖPRÜ

Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu ziyaret programına Değirmenayvalı’lı esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı. Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Cem Kuşkonar ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Bugün yaklaşık 4500 nüfusu olan Değirmenayvalı Beldemizdeyiz. Belde sakinlerimizin dertlerini dinleyerek onlarla genel merkezimiz arasında sarsılmaz bir köprü kurmaya çalışıyoruz. Yeniden Refah Partisi olarak belde halkının kapılarını sonuna kadar bizlere açması Erbakan soyadının ne kadar özlendiğini açıkça gösteriyor. Ziyaretimizde bizleri yalnız bırakmayan İl ve Merkez ilçe yönetiminden dava arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret sonrasında bölgede sandık başmüşahit çalışmasının da yapıldığı gelen bilgiler arasında yerini aldı.  >>HABER: FADİME ÖZKARAN

 

 

 

 

 

 

 

#afyon #yenidenrefahpartisi #aliküçükkartal #fehmigürayçakır #ismaildane #odakgaztesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Öğretmenler günlerini kutladı
Öğretmenler günlerini kutladı