Advert

Vergi iadelerine ilişkin toplantı yapıldı

Afyonkarahisar Defterdarlığı ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde, Vergi iadelerine ilişkin bilgilendirme toplantısı gerçekleşti

Vergi iadelerine ilişkin toplantı yapıldı
Vergi iadelerine ilişkin toplantı yapıldı Admin
Bu içerik 85 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Defterdarlığı ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde, ATSO’nun inşaat ile iştigal eden Meslek Komiteleri’ne yönelik Vergi İadelerine İlişkin Bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 ATSO hizmet binasında gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol yaptı. Şenol, “Vergi iadeleri, üyelerimizin yararlandıkları önemli bir avantajdır. Bu avantajı kullanırken üzerinde durulması gereken bazı noktalar bulunuyor. Bugünkü bilgilendirme toplantısıyla, vergi iadesi kurallarını uygulayanlar ile bu uygulamadan faydalanan kişileri bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu toplantımızın düzenlenmesinde öncülük ederek istişareye verdiği önemi gösteren Afyonkarahisar Defterdarımız Sayın Mehmet Ar başta olmak üzere Vergi Dairesi Müdürlerimiz’e ve Defterdarlık’ın tüm ilgili birimlerine teşekkür ediyoruz” dedi.

SORULAR UZMANLAR TARAFINDAN CEVAPLANDI

Afyonkarahisar Defterdar Yardımcısı Hüseyin Zengin de vergi iadeleri konusunda işletme temsilcilerinin faydalanacağı bir toplantı yapmak üzere yola çıktıklarını, toplantıda sorulan soruların uzmanları tarafından cevaplandırılacağını vurguladı.

Zengin’in ardından Gelir Müdürü Abdülmecit Ulutaş, Tınaztepe Vergi Dairesi Müdürü Cengiz Şirin ve Kocatepe Vergi Dairesi Müdürü Eyüp Yılmaz, konu hakkında ayrıntılı bilgiler verdi. >>ODAK HABER MERKEZİ

#ATSO #afyon #alişenol #vergidairesi #hüseyinzengin #eyüpyılmaz #abdülmecitulutaş #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Öğretmenler günlerini kutladı
Öğretmenler günlerini kutladı