Eğitim Müdürü ziyaretlerini sürdürüyor

Afyonkarahisar’ın yeni Milli eğitim müdürü Miraç Sünetteçi, ilçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor

Eğitim Müdürü ziyaretlerini sürdürüyor
Eğitim Müdürü ziyaretlerini sürdürüyor Admin
Bu içerik 115 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Akçil ve Şube Müdürleri Murat Diktaş, Hayati Duman ve Sezai Keklicek Sandıklı İlçesine ziyarette bulundu. Heyet, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt ile görüştü. Daha sonra Sandıklı Kaymakamı Mehmet Sülün 'ü makamında ziyaret ederek ilçenin eğitim ve öğretimi hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

BİRLİKTE YEMEK YEDİLER

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci ve beraberindeki heyet, Sandıklı Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okullarını ziyaret etti. Ziyarette, idareciler, öğretmenler ve öğrenciler ile birlikte sohbet ettiler. Öğrencilerin öğle yemeğine eşlik eden Sünnetci, yemeğin ardından ‘Eğitimde Değerler Eğitimi’ toplantısına katıldı.

Ziyaret, İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci 'nin, Sandıklı Kaymakamı Mehmet Sülün'e, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Okul İdarecilerine ve Öğretmenlerine nezaketlerinden dolayı teşekkür etmesiyle sona erdi.>>ODAK HABER MERKEZİ

#MEB #miraçsünnetci #ebubekirbozkurt #afyon #sandıklı #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte dolandırıcıların yeni yöntemi
İşte dolandırıcıların yeni yöntemi
Tebrik Başkan Sarı’dan
Tebrik Başkan Sarı’dan