"Esnaflarımızın talepleri bizler için önemli"

Sebzeciler Odası Başkanı Gökçe ve esnaflarından Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı'ya teşekkür ziyareti gerçekleşti

Admin
Bu içerik 131 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Dinar Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Gökçe ve pazarcı esnafları Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’yla makamında görüşerek, Salı Pazar yerinde belediye tarafından yapılan hizmetler dolayısıyla teşekkür edip, Pazar yerinin içerisi ile ilgili taleplerini ilettiler.

“PAZAR YERİMİZİN GİRİŞ-ÇIKIŞINI KONTROL ALTINA ALDIK”

Pazarcı esnafların taleplerini dinleyen Başkan Sarı, esnafların her zaman yanında olduğuna değinerek sözlerine şu şekilde devam etti. “Pazar yerimize giriş çıkışlarını kontrol altına almak amacıyla Salı Pazarımızın etrafını duvar ile çevirdik. Pazar yerimizde yoğurt, peynir ve zeytin satan esnaflarımızın daha hijyenik ve kapalı ortamda satışlarını yapması adına modern ve teknolojik bir Pazar yerini esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk” dedi.

“GİYİMCİ ESNAFLARIMIZIN ÜZERİNİ DE KAPATMAYI PLANLIYORUZ”

Başkan Sarı konuşmasının devamında, “Yine Pazar yerimizde giyim ürünleri satan esnaflarımızın da kış şartlarında yaşadığı mağduriyetleri gidermek adına belediye olarak Pazar kurdukları alanın üzerini kapatmayı planlıyoruz. Pazar yerimizi güzelleştirmek ve tüm esnaflarımızın pazar yerimizi daha düzenli bir şekilde kullanması adına çalışmalara devam edeceklerini ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, nazik ziyaretleri dolayısıyla Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Gökçe ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum” dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

#dinar #nihatsarı #pazaryeri #mustafagökçe #esnaf #afyon #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Kimse eğitim hakkından yoksun bırakılamaz”
“Kimse eğitim hakkından yoksun bırakılamaz”
Bugün yüreğinde engel tanımayanların günü
Bugün yüreğinde engel tanımayanların günü