Advert

AK Parti’ye katılımlar sürüyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı üzerine İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye üye olan İYİ Parti önceki dönem Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Toker, beraberindeki 15 kişilik bir ekibi de AK Parti’ye saflarına dahil etti

AK Parti’ye katılımlar sürüyor
AK Parti’ye katılımlar sürüyor Admin
Bu içerik 171 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Adalet ve Kalkınma Partisine gün geçtikçe artan katılımlara bir yenisi daha eklendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı üzerine AK Parti’ye katılan İYİ Parti önceki dönem Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Toker, beraberinde 15 kişilik bir grubu da AK Parti saflarına dahil etti. Rozetlerini ise AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan taktı.

CUMHURBAŞKANIMIZA GÜVEN TAM

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay yaptığı açıklamada “Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta Sayın Cumhurbaşkanımızın yapmış olduğu çağrı üzerine Cuma günü akşam önceki dönem İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı olan Gökhan Toker partimize üye olmak istediğini ve bizim ile beraber Sayın Cumhurbaşkanımızın yolunda çalışmak istediğini söylediler. Biz de bunu memnuniyetle karşıladık ve kendisiyle ve daha önce teşkilatında görev yapmış olan kardeşlerimizle birlikte geçiş yaptılar. Bugün de sadece İYİ Parti'den değil Cumhuriyet Halk Partisi ve diğer partilerden de Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine katılımlar oldu. Bu çağrıya cevabın Afyonkarahisar'dan ve gençlerimizden başlamış olması gerçekten bizi çok ümitlendirdi. Bugün aramıza katılanların ağırlıklı oranı kadınlarımız. Bu da bizi ziyadesiyle memnun etti. Ben şunu görüyorum; 2023 yılında ve Türkiye yüzyılında Sayın Cumhurbaşkanımızın olan güven tamdır” dedi.

DAVAMIZA DAVET EDİYORUZ

İl Başkanı Uluçay, “Altılı masadaki hiçbir liderin onun yanında yarışması, onun yanında bir Türkiye vizyonu belirleyelim diye bir düşüncesi gayesi yoktur. İnşallah bu yolda biz hep birlikte Afyonkarahisar'da ve Türkiye genelinde vatandaşlarımızı, kararsız olan seçmenlerimizi AK Partimize ve Sayın Cumhurbaşkanımızın davasına davet ediyoruz. Biz ziyadesiyle memnun olduk. İnşallah Afyonkarahisar'da 2023'te güçlü bir oyla Cumhurbaşkanımıza destek olacağız. Kadın kollarımız, Gençlik kollarımız ve ana kadememiz ile birlikte tüm ilçelerimizde inşallah yolumuza devam edeceğiz. Ben bu birlik ve beraberliğin inşallah ahirette de devam edeceğini her adımımızın manevi anlamda çok ciddi bir güç verdiğini, birlik beraberlik olduğunu ifade etmek isterim. Sayın Cumhurbaşkanımızın da yapmış olduğu her proje, gelecek nesiller, Türkiye ve İslam ümmeti içindir. Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman destekçisi olacağımızı tekrar belirtmek istiyorum” dedi.

GÜCÜMÜZÜ DÜNYAYA KANITLAYACAĞIZ

Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk de konuşmasında “Cumhurbaşkanımızın çağrısına icabet ederek partimize gelip üye olan kadınlarımıza ben de ‘aramıza hoş geldiniz’ diyorum. Ailemize hoş geldiler. Hayırlı uğurlu olsun. Onları tebrik ediyorum. Sadece bugün değil, biz malumunuz olduğu üzere uzun süredir sahalardayız. Mahalle mahalle hemşirelerimizi ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerimizde bizleri sevgi ve coşkuyla karşılıyorlar. Üye sayımız hızla artıyor. Özellikle kadın üye sayımızda ciddi bir artış var. Bu da bizleri mutlu ediyor. Çünkü Türkiye'nin en büyük sivil toplumu anlamında 11 milyon üyesiyle en büyük ailesiyiz. Ailemizi büyütmeye ve güçlendirmeye devam ediyoruz. İnşallah Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye yüzyılında hedeflerimize ulaşmak için adım adım hızla ilerliyoruz. Bundan sonra da partimizin 2023 hedeflerine ulaştıktan sonra bu ailenin gücünü tüm dünyaya kanıtlayacak ve Türkiye'nin yüzyılına hızla gireceğiz” ifadelerine yer verdi.

ALLAH BİZLERİ MAHCUP ETMESİN

Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan da konuşmasında şunları söyledi; “Cumhurbaşkanımız gençliğe en çok değer veren bir liderdir. Gençlerimiz de bunları gördükçe partimize katılmaya ve Cumhurbaşkanımıza destek olmaya devam ediyorlar. Yakın süreçte İYİ Parti gençlik kolları başkanı olarak daha önce görev yapmış Gökhan kardeşimiz ve ekibi Gençlik Kollarımıza AK Partimize katıldı. Cumhurbaşkanımızın çağrısına kulak vererek AK Partimize üye oldular. Biz de gençlerimize çağrımızı sürdürüyoruz. AK Parti'de siyaset yapmaya Cumhurbaşkanımızın yanında siyaset yapmaya davet ediyoruz” dedi. Önceki dönem İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı olan Gökhan Toker de yaptığı açıklamada “Öncelikle AK Parti’ye, arkadaşlarımızla katılmanın davetini ve fırsatını bize veren Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımızı sunuyorum. Allah bizleri mahcup etmesin” dedi.  >>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#afyon #hüseyinceylanuluçay #ferdaertürk #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Koyuncu’dan anlamlı hediye
Öğretmenler günlerini kutladı
Öğretmenler günlerini kutladı