Advert

CEPDER 2023’e hızlı başladı

Cumhuriyetimizin kazanıldığı topraklarda olan Afyonkarahisar’da kurulan be Türkiye’nin 81 ilinde teşkilatlanmasını tamamlayan Cep Telefoncular Derneği yılın ilk haftasında Ankara’da siyasi parti genel başkanları, genel başkan yardımcıları ve milletvekilleri ile bir araya geldi

CEPDER 2023’e hızlı başladı
CEPDER 2023’e hızlı başladı Admin
Bu içerik 197 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Sayıları 150 bini aşan meslektaşlarının hak ve menfaatlerini korumak amacıyla yola çıkan ve kurulduğundan bugüne kadar birçok projeye imza atan CEPDER, Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Şen ve beraberindeki heyetin 3 gün süren siyasi parti ziyaretleri bugün sona erdi. Ziyaretlere CepDer Genel Başkanı sayın Şen’in yanı sıra İç Anadolu Sorumlu Bölge Başkanı Adnan Yaşar ile Kamuyla İlişkiler ve Siyasi İşler Sorumlusu Başkanı Halil İbrahim Kundak eşlik etti.

CEPDER Yönetim Kurulu Başkanı Şen ve beraberindeki heyet ziyaretlerine başlamadan önce yaptığı açıklamalarda, “CEPDER’in tespit etmiş olduğu ve  yıllardır birçok platformda dile getirdiğini, aylar önce de yaptığı  basın bildirisinde de yer alan Sektörümüzün Sorunları ve Çözüm Önerileri konularımızı daha önce de bir çok Millet Vekilimize iletmiştik ve desteklerini almıştık. Şimdiyse sektörümüzün bu sorunlarını ve çözüm önerilerini daha yüksek sesle duyurmak amacıyla Yasama, Yürütme ve Siyaset mecraları çalışmalarına hız katmak amacıyla Ankara’da 3 gün sürecek olan siyasi parti ziyaretlerine başlıyoruz” ifadelerini kullandı.

ZİYARET TURU BAŞLADI

3 günlük ziyaretine Gelecek Partisi Genel Merkezi’nden başlayan CEPDER heyeti, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı  Prof. Dr. Selçuk Özdağ ile Türkiye Büyük Milet Meclisi’nde AK Parti Millet Vekili Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile görüştü.

Üçüncü ziyareti  İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı  Burak Akburak’a ve  Millet Vekili Mehmet Aslan’a, gerçekleştiren heyet,  gün içinde ATO  Telekomünikasyon Meslek Komitesi  Yetkilisi Kadir Karapınar ile de bir araya geldi.

İkinci günün ilk programın dördüncü ziyaretini ise Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Uğurlu oldu. CEPDER heyeti, beşinci ziyaretini  Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ ile  gerçekleştirirken, altıncı ziyaretini Türkiye Büyük Milet Meclisi’nde  CHP Afyonkarahisar  Milletvekili Burcu Köksal ile yaptı.

TAM DESTEK VERECEKLER

Son olarak Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Fatih Aydın ile görüşen heyet, durum değerlendirmeleri ve istişareler için Ankara CEPDER yapılanmasıyla bir araya geldi.

CEPDER yönetim kurulu ziyaret sonrasında yaptığı durum değerlenmesinde şunları kaydetti: “Cep telefoncu esnafının sorunları ve çözüm yolları’ konuları tüm siyasi parti liderleri ,genel başkan yardımcıları ve milletvekillerimiz ile istişare ettik.  Görüşme sonrasında  tüm siyasilerimizden cep telefoncular esnafının sorunlarının çözümü hususunda her türlü desteği vereceklerini ve derneğimiz tarafından sorun-çözüm içerikli dosyalarımızın ilgili bakanlıklar olan Ticaret Bakanımıza, Hazine ve Maliye Bakanımıza, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımıza ve İçişleri Bakanımıza doğrudan ulaştıracaklarını, gerek seçim öncesi, gerekse seçim sonrası çalışmalarımızda ve mecliste sektörümüzün sorunlarını dile getirme konusunda söz aldık. Sektörümüze ait meslek odamızın da kurulması için tam destek vereceklerinin ve  ayrıca sorunlarımızın da basın, televizyon ile dijital medyada bu sorunları duyurmaya yönelik destek vereceklerinin sözünü aldık” dedi.

CEPDER Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Şen ise  sektörün kaybedilen hak ve menfaatlerini geri kazanana kadar CEPDER olarak  mücadelelerinin sonuna kadar devam edeceğini bildirdi. ODAK HABER MERKEZİ

 

 

 

 

 

#CEPDER #ankaraziyareti #odakgazetesi #akparti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maçı birlikte izlediler
Maçı birlikte izlediler
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu