Advert

Zeybek kimlere iyi niyetli değiller dedi?

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Dobra Dobra'da soruları yanıtlamaya devam ediyor

Zeybek kimlere iyi niyetli değiller dedi?
Zeybek kimlere iyi niyetli değiller dedi? Admin
Bu içerik 273 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Megabirlik Medya CEO'su Mehmet Emin Güzbey tarafından sunulan ve Kanal 3 ekranlarında yayınlanan, Dobra Dobra programına katıldı.  Mehmet Emin Güzbey, Başkan Zeybek'e terör örgütlerinin muhalif partiler ile birleşmesi gerektiği hakkında yapılan söylem hususunda görüşlerini sordu. 

2022 YIL DÖNÜM NOKTASI

Konu hakkında Başkan Zeybek,"Zamanında İmam-ı Şafi'ye sormuşlar, fitnenin yoğun olduğu yerde Hak Ehlini nasıl bulacağız? İmam Şafi'de düşman oklarını takip edin o sizi Hak Ehline götürür buyurmuş. Bu seçim için muhaliflerin bir araya gelip iktidarı devirmeleri gerekiyor şeklinde yorumlara tanık oluyorum. 40 yıldır başımıza bela olan terör örgütünün kökü kazınıyor. Ülke bütçesinin neredeyse yüzde 50'si terörle mücadelemize gidiyordu ve üzerine başarısız oluyorduk. Artık ülke olarak daha güçlüyüz. Yerli İHA, yerli helikopterlerimiz, tanklarımız, tüfeklerimiz gücümüzle artık terörü yok ediyoruz. Özelliklede 2022 yılı bu açıdan bir dönğm noktası oldu " dedi. 

DOĞRU VAATLER DEĞİL

Muhalefet partilerin iyi niyetli olmadıklarına değinen Başkan Zeybek, "Muhalif partilerin, Türkiye için önem arz eden Çanakkale köprüsü için gereksiz olduğu belirtip yıkmak gibi vaatleri var. Bu vaatlerde iyi bir niyet göremiyorum" ifadelerini kullandı. 
Başkan Zeybek," Muhalif partiler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gitmesi için propaganda çalışmaları yapıyor. Dış ülkeler Cumhurbaşkanımızı indirmek istiyor, Terör örgütleri Cumhurbaşkanımızı indirmek istiyor. Sonuç olarak tüm düşman okları Cumhurbaşkanımızı gösteriyor. Demek ki biz doğru yoldayız" ifadelerini kullandı.  

KALAN BİZE YETER

Afyon'daki siyaseti de yorumlayan Başkan Zeybek, "Muhalefet çıtayı yükseltti. Tüm muhalefet partiler Afyonkarahisar için 3'er milletvekili çıkartmak istiyor. Afyonkarahisar için zaten milletvekili sayısı 6 ama bize fark etmez, onlar alacaklarını alsın bize kalan yeter" ifadelerini kullanarak güldü. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #mehmetzeybek #ziyaset #güncel #afyon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni sezona hazırlanıyorlar
Yeni sezona hazırlanıyorlar
Mermer Sektörü Bilgilendiriliyor
Mermer Sektörü Bilgilendiriliyor