Advert

Gönülleri almaya devam ediyor

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek yeni yılın ilk mahalle ziyaretini Nazmisaatçi Mahallesi’ne gerçekleştirdi

Gönülleri almaya devam ediyor
Gönülleri almaya devam ediyor Admin
Bu içerik 143 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Gönül Belediyeciliği şiarı ile devam eden ziyaretler kapsamında Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek sorunları yerinde tespit ederek hızlı ve etkin çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Cuma ziyaretleri kapsamında bu haftaki durağı olan Nazmisaatçi Mahallesi’nde hemşehrileri ile buluşan Başkan Zeybek'e; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Başkan Yardımcısı Barış Dal, birim müdürleri, Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur ve mahalle muhtarı Şura Köylü eşlik etti.

ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Mahallede yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Zeybek vatandaşlardan gelen talepleri de dinledi. Muhtarlık Binasında yapılan istişare ve değerlendirme toplantısı ardından mahallede gezinti yapıldı. Çocuklarla da buluşan Başkan Zeybek çeşitli hediyeler vererek fotoğraf çekinme taleplerini geri çevirmedi.
Başkan Zeybek mahalle ziyareti sırasında Belediye Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından da çeşitli ikramlarda bulunuldu. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu. >>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #odakgazetesi #mehmetzeybek #nazmisaatçi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İhtiyaçlar tespit edildi
İhtiyaçlar tespit edildi
DARBE ÇAĞRISI ÇIKTI
DARBE ÇAĞRISI ÇIKTI