Advert

“Şehitlerimiz ve gazilerimiz baş tacımızdır”

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Sunar, İl Başkanı Beytullah Karataş, Merkez İlçe Başkanı Hamza Gümüşkanat ve beraberindeki heyet Harp Malülü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini ziyaret ederek Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, Şehit aileleri ve Gaziler ile bir araya geldiler

 “Şehitlerimiz ve gazilerimiz baş tacımızdır”
 “Şehitlerimiz ve gazilerimiz baş tacımızdır” Admin
Bu içerik 111 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Hem Şehit ailelerinin hem de Gaziler ile yakınlarının milletin gönlünde çok değerli bir yerde bulunduklarını söyleyerek sözlerine başlayan SP Genel Başkan Yardımcısı Yusuf  Sunar; "Şehitlerimiz ve Gazilerimiz ülkemizin olduğu gibi bizim de baş tacımızdır. Vatan ve Millet için canlarını veren şehitlerin ve bu uğurda mücadele vermiş olan Gazilerin, Milletin gönlünde daima farklı bir yeri vardır. Tüm Şehitlerimizi rahmetle, minnetle yâd ederek, Gazilerimize de sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyor Şehit ailelerimizin ve Gazilerimizin Her zaman yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

BİLGİLER VERDİ

Ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını belirten Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı ise, Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz kendi çabalarıyla ellerinden gelen hizmetin en iyisini vermeye çalıştıklarını söyledi. Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Sunar ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kumartaşlı, dernek çalışmaları hakkında Sunar’a bilgiler verdi. Ziyaretin sonunda Sunar hatıra defterini imzaladıktan sonra ziyaret anısına hatıra fotoğrafı çektirildi. 

HABER: BETÜL ÖZDEMİR

#odakgazetesi #odakgazetesi #siyaset #sadetpartisi #yusufsunar #ismailkumartaşlı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maçı birlikte izlediler
Maçı birlikte izlediler
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu