Advert

“Milli Görüş ateşi hiç olmadığı kadar büyük”

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Fehmi Güray Çakır, partisinin Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde bir otelde düzenlediği kampa katıldı

“Milli Görüş ateşi hiç olmadığı kadar büyük”
“Milli Görüş ateşi hiç olmadığı kadar büyük”                Admin
Bu içerik 236 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Fehmi Güray Çakır ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Avcıl, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın, Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde 3 günlük düzenlemiş olduğu Seçime Hazırlık Kampı’na katıldı. Cuma günü başlayan kamp süreci cumartesi ve pazar günüde devam etti.

Kızılcahamam’da gerçekleştirilen kampa Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ve partinin ana kademesi katılırken 2023’de yapılması planlanan genel seçimlere dair partinin il başkanlarıyla istişare edildi. Afyonkarahisar adına il başkanı Gufran Çetinel’in sağlık sorunları nedeniyle vekaleten katılım sağlayan Merkez İlçe Başkanı Fehmi Güray Çakır, Kızılcahamam dönüşünde kampa dair değerlendirmelerde bulundu. Başkan Çakır “Genel Başkanımız ve partimizin ana kademesiyle alakalı son derece verimli bir üç günlük kamp sürecini geride bıraktık. Genel Başkanımıza Afyonkarahisar ile ilgili raporumuzu sunduk. Daha önce de hep söylediğimiz gibi bu seçimde anahtar parti Yeniden Refah Partisi olacaktır. Her ne kadar ulusal medyada ya da anketlerde bizleri yok saysalar bile Milli Görüş ateşi hiç olmadığı kadar büyük bir şekilde tüm Anadolu’yu sarmış vaziyettedir” diyerek erken ya da geç her durumda seçime hazır olduklarının sinyalini verdi.

Diğer partilerin aday adaylığı hususunda birer ikişer açıklamalarda bulunduğuna da değinen Başkan Çakır genel merkezden aldıkları direktifler sonucunda mevcut hükümetin seçim takvimini açıklamasını bekleyeceklerini ifade etti.

AFYON’UN TANITIMINA KATKI SUNDULAR

Öte yandan Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Fehmi Güray Çakır ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Avcıl, Afyonkarahisar’ı temsil etmek adına Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’a Afyon Sucuğu ve Afyon Lokumu takdim etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erbakan nazik ziyaretleri için teşekkür etti. >>HABER: FADİME ÖZKARAN

 

 

#afyon #fatiherbakan #fehmigürayçakır #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni sezona hazırlanıyorlar
Yeni sezona hazırlanıyorlar
Mermer Sektörü Bilgilendiriliyor
Mermer Sektörü Bilgilendiriliyor