Advert

Millet yoksa ordu da yoktur

AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Garnizon Millet Bahçesi ile ilgili yapılan eleştirilere açık ve net cevap verdi; “Garnizon Millet Bahçesi, kutsal bir yer mi? Millet yoksa ordu da yoktur. Milletin olmadığı yerde ordu mu olur?”

Millet yoksa ordu da yoktur
Millet yoksa ordu da yoktur Admin
Bu içerik 87 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısına katılan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek yatırımlar hakkında bilgiler aktardı.  Başkan Zeybek, “Göreve geldiğimiz 15 Nisan 2019 tarihinden günümüze kadar 37 projenin 30'unu hayata geçirdik, 7 projenin yapım ve proje çalışmalarını ise sürdürüyoruz. Bugüne kadar şehrimize yüz milyonlarca liralık yatırım kazandırdık. Özellikle Afyonkarahisar'ın ihtiyaçlarına cevap verecek projeleri tek tek hayata geçirdik. Vadettiğimiz projelerin tamamının toplam değeri ise 1 milyar 8 milyon TL'dir. Aralarında Millet Bahçeleri, Hobi Bahçeleri, Sokak Sağlıklaştırma, Alt Geçit, Sıcak Asfalt Çalışmaları, Enerji Yatırımları, Sportif ve Kültürel Yatırımlar, yöresel lezzetlerimizin ikram edileceği Gastronomi Konağına kadar birçok projeye imza attık. İstihdama yönelik çalışmaların yanında yine belediyemizin araç parkurunu güçlendirdik. Şehrimize, halkımızın ihtiyaçlarını karşılayacak modern parklar kazandırdık” dedi.

CİDDİ KATKILAR SAĞLADIK

“Hizmet dönemimiz içinde Afyonkarahisar'ın ekonomisine ve turizm potansiyeline ciddi katkılar sağladık” diyen Başkan Zeybek, “Gastronomi Alanında yaptığımız çalışmalar ve tanıtımlarla birlikte sucuk ve lokumda üretim rekor seviyeye ulaştı. Yurt içi ve Yurt dışında yaptığımız tanıtıcı çalışmaları etkin bir şekilde sürdürmeye devam ederek şehir ekonomisini de her anlamda geliştiriyoruz. Turizme, ekonomiye ve istihdama katkı sağlayarak Afyonkarahisar'ı her geçen gün daha da ileri taşımaya devam ediyoruz. Bu hizmetlerimizi gerçekleştirmemiz hususunda bize destek olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Parti Teşkilatlarımıza, Belediye Meclis üyelerimize, Belediye personelimize ve tüm yol arkadaşlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

MİLLET BAHÇESİNE BAŞLADIK

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Garnizon Millet Bahçesi yatırımı ile ilgili de muhalefetin “Askeriyenin içine millet bahçesi mi olur” eleştirilerine şöyle yanıt verdi; “Garnizon Millet Bahçesi, kutsal bir yer mi? Millet yoksa ordu da yoktur. Milletin olmadığı yerde ordu mu olur? Ne demek Garnizona yapılamaz. Yapılıyor, başladık”  ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #ordu #akparti #mehmetzeybek #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrencilerin mekanı belli
Öğrencilerin mekanı belli
Şimdi Festival zamanı!
Şimdi Festival zamanı!