Advert

Başkan Zeybek Ankara’da

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu

Başkan Zeybek Ankara’da
Başkan Zeybek Ankara’da Admin
Bu içerik 138 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in Afyonkarahisar’da yeni yatırımlar kazandırmak için Ankara temasları ziyaretleri kapsamında ilk ziyaret durağı Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı Alt Yapı Yatırımları Genel Müdürlüğü oldu. Başkan Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı Alt Yapı Yatırımları Genel Müdürü Yalçın Eyigün’ü ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş’un da katıldığı ziyarette Ankara-Afyon Hızlı Tren Hattı ve AFRAY çalışmaları ile ilgili verimli bir toplantı yapıldı.

Başkan Zeybek sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Ankara-Afyon Hızlı Tren Hattı ve AFRAY çalışmaları ile ilgili verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Projelerimizi hayata geçirmeye ve şehrimiz için üretmeye devam ediyoruz” dedi.

MİLLETVEKİLLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Görüşmeler ardından bir sonraki ziyaret durağı ise TBMM oldu. Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven'i ziyaret eden Başkan Zeybek ve ekibi, hayata geçirilen yatırımları ve 2023 yılındaki projeleri konuştu. Afyonkarahisar için çalışma ve hizmet vurgusu yapılan ziyaret hatıra fotoğrafları çekilmesi ile son buldu.

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Ankara temaslarının son durağı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü oldu. Görevine yeni atanan Mehmet Akif Balta'ya Milletvekilleri Özkaya ve Yurdunuseven ile birlikte hayırlı olsun ziyareti yapıldı. Görüşmede Devlet Su İşleri ile birlikte yürütülen projeler ele alındı, yeni projeler için istişare edildi. Konuya ilişkin Başkan Zeybek sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; “Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Akif Balta'ya Milletvekillerimizle birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Birlikte yürüttüğümüz projelerle ilgili Genel Müdürümüz ile verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Aldığımız kararlar şehrimize hayırlı olsun” denildi. >>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #odakgazetesi #mehmetzeybek #ankara #TBMM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıkım sürecini tamir edeceğiz
Yıkım sürecini tamir edeceğiz
İhtiyaçlar tespit edildi
İhtiyaçlar tespit edildi