Advert

Daha yaşanılabilir bir Afyon için

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ankara ziyaret programı kapsamında AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi

Daha yaşanılabilir bir Afyon için
Daha yaşanılabilir bir Afyon için Admin
Bu içerik 127 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Bir dizi temaslarda bulunmak için Ankara’ya giden Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi. Afyonkarahisar'da yapılan yatırımlar ve projeler ile ilgili bilgiler veren Başkan Zeybek, istişarelerde de bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada Başkan Zeybek, Özhaseki’yi Afyonkarahisar’a davet etti.

PROJELERİN DESTEKÇİSİ

Afyonkarahisar için yapılması planlanan proje ve hedefleri anlatan Başkan Zeybek, çalışmalarının devam ettiğini belirterek, gayelerinin gelecek nesillere daha iyi ve yaşanabilir bir Afyonkarahisar bırakmayı hedeflediklerini kaydetti.
İstişare ve değerlendirme buluşması sonrası kısa bir açıklama yapan Özhaseki, tüm projelerin destekçisi olduklarını ve Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin önümüzdeki günlerde Afyonkarahisar'ı ziyaret etmesi bekleniyor. >>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #odakgazetesi #mehmetzeybek #AKP #mehmetözhaseki
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrencilerin mekanı belli
Öğrencilerin mekanı belli
Şimdi Festival zamanı!
Şimdi Festival zamanı!