Advert

Eğitim durumu değerlendirildi

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Hocalar İlçesini ziyaret ederek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Koyuncu ile ilçenin eğitim durumu hakkında görüştü

Eğitim durumu değerlendirildi
Eğitim durumu değerlendirildi Admin
Bu içerik 129 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçe ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Akçil Hocalar İlçesini ziyaret ederek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Koyuncu 'dan ilçedeki okullar hakkında bilgiler aldı.

TOPLANTI YAPILDI

Şehit Kamil Tunç Çok Programlı Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapılan Değerlendirme Toplantısına İl Müdürü Miraç Sünnetci başkanlık etti. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Akçil, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Koyuncu, şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Değerlendirme Toplantısında ilçede sürdürülen eğitim öğretim faaliyetleri ve yapılan projeler hakkında bilgi alınarak, ilçenin akademik başarı takip sistemi ve okulların genel durumu görüşüldü. Ziyaret İl Müdürü Miraç Sünnetci 'nin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Koyuncu’ya, şube müdürlerine ve okul idarecilerine nezaketlerinden dolayı teşekkür etmesi ve toplu fotoğraf çekinilmesi ile sona erdi.

ODAK HABER MERKEZİ

#miraçsünnetçi #eğitim #hocalarilçesi #odakgazetesi #ramazankoyuncu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni sezona hazırlanıyorlar
Yeni sezona hazırlanıyorlar
Mermer Sektörü Bilgilendiriliyor
Mermer Sektörü Bilgilendiriliyor