Advert

Bir söz daha yerini bulu

Hocalar-Sinanpaşa bağlantı yolu Yörükmezarı mevkiinde toprak yoldan genişletme ve iyileştirme çalışmalarıyla parke taşlı yola dönüştürülen ve Afyonkarahisar-Hocalar arası mesafeyi yaklaşık 35 km kısaltan yolun açılışı gerçekleştirildi. AK Parti Milletvekilleri, “Verdiğimiz bir söz daha yerini buldu”

Bir söz daha yerini bulu
Bir söz daha yerini bulu Admin
Bu içerik 173 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Hocalar ve Sinanpaşa arası yolu 30 kilometre kısaltan Yörükmezarı Köyü ile Hocalar bağlantı yolunun açılışı geniş bir katılımla yapıldı. Yolun açılışına Vali Doç. DR. Kübra Güran Yiğitbaşı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Belediye Başkanları ile çevre halkı katıldı. Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Hocalar-Sinanpaşa bağlantı yolu Yörükmezarı mevkiinde toprak yoldan genişletme ve iyileştirme çalışmalarıyla parke taşlı yola dönüştürülen ve Afyonkarahisar-Hocalar arası mesafeyi yaklaşık 35 kilometre kısaltan yolun bölge halkına hayırlı olmasını temenni etti.

İLÇELERİMİZE HAYIRLI OLSUN

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Hocalar ve Sinanpaşa arası yolu 30 km kısaltan Yörükmezarı Köyü ile Hocalar bağlantı yolunu, Valimiz, Milletvekilimiz, İl Başkanımız ve vatandaşlarımız ile birlikte hizmete açtık. İlçelerimize ve bölgemize hayırlı olsun.AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ise yaptığı paylaşımda, “Verdiğimiz bir söz daha yerini buldu. İki ilçe arasındaki mesafeyi 30 km kısaltacak olan SinanpaşaYörükmezarı ile Hocalar Yağcı Köyümüz arasındaki bağlantı yolunun açılışını gerçekleştirdik.Afyonkarahisar'ımız ve ilçelerimiz için hayırlı olsun.” ODAK HABER MERKEZİ

 

#sinanpaşailçesi #ibrahimyurdunuseven #akparti #odakgazetesi #kübragüranyiğitbaşı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni sezona hazırlanıyorlar
Yeni sezona hazırlanıyorlar
Mermer Sektörü Bilgilendiriliyor
Mermer Sektörü Bilgilendiriliyor