Advert

Güzel Günler Bizi Bekliyor

İyi Parti Milletvekili Adayı adayı Av. Hakan Şeref Olgun ilçeleri arşınlamaya devam ediyor. Seçim çalışmalarına hızlı başlayan Av. Olgun Şinanpaşa İlçesinde vatandaşlarla biraraya geldi

Güzel Günler Bizi Bekliyor
Güzel Günler Bizi Bekliyor Admin
Bu içerik 183 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Milletvekilliği Aday Adaylığı sürecine Sinanpaşa ziyaretiyle resmen başlayan Hakan Şeref Olgun, uzun konvoylar halinde geldiği ve yoğun vatandaş desteğiyle karşılandığı ilçede Afyonlulara seslenerek, “Uzun süredir sahadayım, partililerimizle birlikte adım adım Afyon’umuzu geziyoruz. Gezdiğimiz her yerde hemşerilerimizin kapısını çalıyoruz. Onların dertlerini dinliyor, dertleriyle dertleniyor ve çözüm üretmek için kollarımızı sıvıyoruz. Afyon’umuzu hak ettiği değere kavuşturacak enerjinin İYİ Parti kadrolarında olduğunu da sıkça vurguluyoruz. Bu nedenle milletimize hizmet derdiyle ve idealiyle Sinanpaşa ilçemizde Aday Adaylığımızı büyük bir heyecan ve gururla açıklıyoruz. Afyon’umuza ve tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun.” dedi.

İYİ PARTİ MÜHRÜNÜ VURACAĞIZ

 “Malumunuz İl ve İlçe Kongrelerimizi birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdik. Bir kez daha gördük ki milletimiz İYİ Parti kadrolarından çok şey bekliyor. Bizler de milletimizin beklentilerini boşa çıkarmamak adına aşk içerisinde yola koyulduk. Aday adaylığımızı açıklar açıklamaz üçüncü tur ilçe ziyaretlerimizi başlattığımız Sinanpaşa’dan sonra Sandıklı ve Hocalar ilçelerimizi ziyaret ettik. Burada İlçe Kongrelerini gerçekleştiren teşkilatlarımıza ve İlçe Başkanlarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sonrasında hemşerilerimizin muhabbetine eşlik ederek onlarla Afyon’umuzun geleceğine dair ümit dolu sohbetler ettik. Ümitsizliğe yer yok, inşallah Afyon’umuzun her ilçesine İYİ Parti mührünü vurarak Afyon’umuzu Türkiye’nin parlayan yıldızı yapacağımıza inancımız tam.”

YOĞUN İLGİ GÖRDÜK

Av. Olgun, “İlçe ziyaretlerimizi Kızılören, Dinar, Evciler, Dazkırı ve Başmakçı ile sürdürdük. Teşkilatlarımızı ziyaret ederek burada da kongrelerini tamamlayan İlçe Başkanlarımıza başardı dileklerimizi ilettik. Her gittiğimiz ilçede partimize yoğun katılımların olduğunu gördük. Üye olan hemşerilerimize rozetlerini taktık. Biz her geçen gün büyüyen bir aileyiz. Bu aile özbeöz Afyonlular ailesidir. Hep birlikte bu şehre kalıcı eserler ve kalıcı çözümler getireceğiz. Güzel günler bizi bekliyor. Bunu hep birlikte yapacağız, 7’den 70’e herkesin Afyon’umuzun geleceğinde sözü olacağını vurgulamak isterim. Kimsenin şüphesi olmasın, rehavet bizim defterimizde yok. Afyon’umuzun yerinde saymasına gönlü razı olanlara inşallah 2023’te Afyonlu hemşerilerimiz gereken cevabı verecektir.”

OLGUN’DAN TEŞEKKÜR

İYİ Parti Milletvekilli Aday Adayı Avukat Hakan Şeref Olgun bu süreçteki destekleri için Afyonlulara ve partililerine teşekkür ederek, “Başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener olmak üzere, İYİ Parti İl Başkanımız Sayın Muhammet Mısırlıoğlu’na ve yönetimine, daha sonra İlçe Başkanlarımıza ve yönetimlerine, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, tüm parti mensuplarımıza ve tabii ki Afyon’un güzel insanlarına yakın ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum. İlkeli siyaset ve doğru hizmetle Afyon’umuzu İYİ’liğin güneşi ısıtacak.” ifadelerini kullandı. ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #iyiparti #hakanşerefolgun #sinanpaşa #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni sezona hazırlanıyorlar
Yeni sezona hazırlanıyorlar
Mermer Sektörü Bilgilendiriliyor
Mermer Sektörü Bilgilendiriliyor