Advert

Afyonkarahisar'ın değerleri öne çıkacak

Geçtiğimiz hafta sonu İnternet Medya Platformu tarafından Yılın En'leri programı düzenlendi. Düzenlenen programda ödüller sahiplerine takdim edildi

Afyonkarahisar'ın değerleri öne çıkacak
Afyonkarahisar'ın değerleri öne çıkacak Admin
Bu içerik 196 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İnternet Medya Platformu tarafından düzenlenen program kapsamında Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek 'Vizyon Projeler' kategorisinde ödül almaya layık görüldü. 

Pek çok sayıda projeye imza atan ve Afyonkarahisar'ı Gastronomi şehri haline getirmesiyle dikkat çeken Başkan Zeybek, ödül töreni konuşmasında, ödülü tüm Afyonlu vatandaşlara armağan etti. 

EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ

Afyonkarahisar için tüm gayret ve özverisi ile çalıştığına değinen Başkan Zeybek, "Anıtlar Kurulu tarafından tescillenmiş 600 tarihi konağımız var. Bunları Sokak Sağlıklaştırması ile turizme kazandırmaya çalışıyoruz. Bahar ile birlikte uzun çarşı yollarınıda Afyon'a yakışır bir hale getireceğiz inşallah. Afyon'u bir marka şehir olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Afyon'un değerlerini tek tek öne çıkartacağız" dedi. 

Öte yandan Başkan Zeybek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser'e Yılın En'leri ödülleri kapsamında ödülünü takdim etti. >>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #odakgazetesi #mehmetzeybek #yılınenleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maçı birlikte izlediler
Maçı birlikte izlediler
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu