Advert

BAŞKANLAR AFYONKARAHİSA’DA

Federasyon merkezi Afyonkarahisar’da olan Uyuşturucu İle Mücadele Federasyonu faaliyetlerine hızla devam ediyor

BAŞKANLAR AFYONKARAHİSA’DA
BAŞKANLAR AFYONKARAHİSA’DA Admin
Bu içerik 125 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Kısa zamanda Türkiye’nin bir çok ilinde teşkilatlanan Uyuşturucu İle Mücadele Federasyonu başkanları Afyonkarahisar’ı ziyaret etti. Ziyarette başkanlar Afyonkarahisar il temsilcisi Havva Erdoğan’ın önderliğinde UMFED Genel Başkanı Yusuf Budak’la görüştüler. Yapılan toplantıda başkanlar illerindeki teşkilatları hakkında genel Başkan Yusuf Budak’a sunum yaptılar. Toplantıda ayrıca illerde yapılacak olan farkındalık çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

81 İLDE TEMSİLCİLİKLER AÇILACAK

Bir Pazar klasiği haline gelen ziyaretlerden dolayı memnun olduğu söyleyen Genel Başkan Budak, “Ülkemizin değil tüm dünyanın kanayan yarası haline gelen madde bağımlılığı konusunda çıktığımızın yolun çok zor ve çetin olduğunun bilincinde ve farkındayız. Madde bağımlılığının azalması ve mücadele edilmesi için sosyal çalışmalar ve çocuklarımızı gençlerimizi anne babaları bilinçlendirmek için farkındalık çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Biz geleceğimiz olan gençlerimizi maddeye değil hayata bağlanmaları için canla başla çalışacağız.

Ziyarete katılan Avrupa’dan sorumlu Genel başkan yardımcısı Murat Lop  K.K.T.C  Azerbaycan Gürcistan da ülke temsilcilik ofislerinin açılacağını belirtti. Teşkilat başkanı Yavuz Bülbül kısa zamanda 81 ilde temsilcilik ofislerinin açılarak. sahaya inerek. farkındalık çalışmalarına başlayacaklarını söyledi. Genel Başkan Yusuf Budak ziyarette bulunan Antalya il temsilcisi Recep Çavuş Ankara il Temsilcisi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Can ve Muğla il temsilcisi Zeki Semiz’e mazbatalarını takdim etti ve toplantıdan sonra Afyonkarahisar’ın tarihi yerlerini ziyaret ettiler. Ziyaretlerinden dolayı il başkanları ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür eden Genel Başkan Budak “Rabbim çıkmış olduğumuz bu yolda yar ve yardımcımız olsun bizleri mahcup etmesin” dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #odakgazetesi #UMFED #güncel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maçı birlikte izlediler
Maçı birlikte izlediler
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu