Advert

Israrlara kayıtsız kalmadı

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından, Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonunda gerçekleştirilen program için Afyonkarahisar'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki; tribünden gelen ısrarlar üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı aradı

Israrlara kayıtsız kalmadı
Israrlara kayıtsız kalmadı Admin
Bu içerik 114 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Yerel Yönetimler Hizmet Şöleni ve Toplu İş Sözleşmesi’ne katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, burada yaptığı konuşmanın ardından Sandıklıdan gelen partililerin isteklerini kırmayarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı telekonferans ile arayıp salona hitap etmelerini rica etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkan Özhaseki’nin telefonundan vatandaşlara hitap ederek, süreç ile ilgili bilgiler verdi. Tüm Afyonkarahisar halkına selam ve sevgilerini gönderdi.

ATKI HEDİYE ETTİLER

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, Sandıklı Ak parti İlçe Başkanı Osman Işık ve AK Partili vatandaşlar ile buluşarak Sandıklı'ya selam gönderdiler.
Başkan Çöl’ün, Mehmet Özhaseki’ye Sandıklıspor atkısı hediye ettiği gece, hep birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. >>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #odakgazetesi #sandıklı #receptayyiperdoğan #mustafaçöl #mehmetözhaseki
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maçı birlikte izlediler
Maçı birlikte izlediler
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu