Advert

Afyon ve İscehisar’dan rekor bekliyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bilal Uçar, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere geldiği Afyonkarahisar’da İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i ziyaret etti

Afyon ve İscehisar’dan rekor bekliyoruz
Afyon ve İscehisar’dan rekor bekliyoruz Admin
Bu içerik 128 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Özhaseki, İscehisar’da konuştu

Afyon ve İscehisar’dan rekor bekliyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bilal Uçar, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere geldiği Afyonkarahisar’da İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i ziyaret etti.

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’i İlçeye yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkan Şahin, AK Parti’ye katılması ile birlikte birçok başarılı çalışmalara imza attığını söyleyerek, çalışmalarda her zaman kendilerine destek veren herkese teşekkür etti.

HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ

İscehisar’a yapılacak olan Millet Bahçesi Projesine için Başkan Özhaseki’den destek isteyen Başkan Şahin, çalışmaların hızlı bir şekilde başlanacağını müjdesine müjdesini verdi. Başkan Özhaseki ise, “Ahmet Başkanım siz çalışmalara başlayın biz her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu. Bu konuşmanın ardından Başkan Şahin, Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki’ye teşekkür etti.

BÜTÜN FAALİYETLERİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

Ziyaretin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, İscehisar’a tüm Türkiye’nin gıptayla izlediği ilçe olduğunu söyleyerek, “İscehisar İlçemiz belli özellikleriyle her zaman öne çıkıyor. Özellikle Ahmet Şahin başkanımızın AK Parti ailesine katılması ile birlikte bizde AK Parti Yerel Yönetimler Birimi olarak yapacak bütün faaliyetleri yakından takip ediyoruz” dedi.

YALANLARIN HEPİSİ UÇUCU

AK Parti olarak amaçlarının gerek genelde gerekse yerelde hizmet olduğunu belirten Özhaseki, “Önemli olanın eser olduğunu biliyoruz. Önemli olanın eser bırakmak olduğunu biliyoruz. İnsan odur ki bırakır bir eser, eser olmayanın yerinde yeller eser. Lüzumsuz polemiklerle, bir takım ajanslara para vererek algı operasyonlarıyla, yalanlarla siyaset yapılabilir mi yapılabilir. Şimdi ana muhalefet zaten bunu izliyor. Ama biz inanıyoruz ki yalanların hepsi uçucu. Bu algı operasyonlarının hepsi geçicidir. Kalacak olan yapılanlar” diye konuştu.

ÜZERİMİZE NE DÜŞERSE YAPIYORUZ

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in ortaya koyduğu park, asfalt, kaldırım gibi İscehisar için yapmış olduğu hizmetin kalıcı olduğuna dikkat çeken Başkan Özhaseki, “Önemli olan insanların duasını almak. Bizde bu konuda üstümüze ne düşerse zaten yapmaya çalışıyoruz, yapıyoruz. Bu vesileyle bir kez daha uğrayıp Belediye Başkanımız Ahmet Şahin’e başarılar dilerken, teşkilat Başkanımıza, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza da başarılar diliyoruz. Yaklaşan seçimlerde hem Afyon üzerinde hem de İscehisar üzerinde rekor bekliyoruz” dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#ahmetşahin #odakgazetesi #afyon #iscehisar #akparti #bilaluçar #MehmetÖzhaseki
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maçı birlikte izlediler
Maçı birlikte izlediler
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu