Advert

2023 YILI ŞEHİTLER TAKVİMİ YAYINLANDI

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından, Afyonkarahisar Valiliği ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği katkılarıyla hazırlanan 2023 Yılı Şehitler Takvimi yayınlandı

2023 YILI ŞEHİTLER TAKVİMİ YAYINLANDI
2023 YILI ŞEHİTLER TAKVİMİ YAYINLANDI Admin
Bu içerik 105 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Vatan için en değerli varlığını, canını feda etmiş, Şehitlerin ve Gazilerin hatıralarını yaşatmak adına hazırlanan 2023 Şehitler Takvimi, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, şehit aileleri ve gazilerin katılımıyla Başkanlık makamında düzenlenen programla tanıtıldı.

"ŞEHİT AİLELERİMİZİN HER DAİM YANINDAYIZ"

Başkan Zeybek, "Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ederken gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum" dedi.

Şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduğunu dile getiren Başkan Zeybek, "Her yıl olduğu gibi bu sene de Şehit ve Gaziler Derneğimizle birlikte istişare ederek bu aziz vatanın vatan olması için kanlarıyla canlarıyla mücadele eden Aziz Şehitlerimizi hatırasına ithafen Afyonkarahisar Şehitler Takvimini Şehit ve Gaziler Derneği Başkanımızın talepleri doğrultusunda bastık. Şimdide Şehit ve Gaziler Derneğimize teslim edeceğiz. Cenab-ı Allah güzel ülkemizde gözü olan farklı emeller peşinde koşan ülkenin bölünmez bütünlüğüne kasteden hainlere fırsat vermesin. Ordumuzu ve tüm güvenlik güçlerimize de Cenab-ı Hak güç kuvvet versin" ifadelerini kullandı.

"AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN NE YAPSAK AZ"

Desteklerinden dolayı Başkan Zeybek'e teşekkür eden Şehit Aileleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı ise; "Vatan için bayrak için canlarını veren Aziz Şehitlerimiz için ne yapsak azdır. Bizlere düşen görev onların anılarını yaşatmak ve hatıralarını gelecek nesillere aktarmaktır. Bu kapsamda da yaklaşık 13 yıldır Afyonkarahisar Belediyesi tarafından takvimimiz düzenlenip bastırılıp halkımıza, şehit ailelerimize ve gazilerimize dağıtılmakta. Geçen yıldan farkı maalesef 4 resim daha ekledik takvimimize. 2023 yılında Allah'a duamız şudur ki bu takvime yeni resim eklemeyelim. Katkılarından dolayı ilgi alakasından dolayı Sayın Belediye başkanımıza tüm şehit ailelerimiz ve gazilerimiz adına teşekkür ediyorum. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, tedavi gören gazilerimize de Allah'tan sıhhat diliyorum" dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #odakgazetesi #ismailkumartaşlı #şehitvegazi #mehmetzeybek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İhtiyaçlar tespit edildi
İhtiyaçlar tespit edildi
DARBE ÇAĞRISI ÇIKTI
DARBE ÇAĞRISI ÇIKTI