Advert

Afyonkarahisar’a bekliyoruz

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, sömestr tatilinde herkesi Afyonkarahisar’a davet etti. Vali Yiğitbaşı, “Termal kaplıcalar, tarihi güzellikler ve eşsiz manzaralar. Herkesi bu sömestr tatilinde Afyonkarahisar’a bekliyoruz”

Afyonkarahisar’a bekliyoruz
Afyonkarahisar’a bekliyoruz Admin
Bu içerik 103 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

18 Mayıs 2022 yılında ilimizde göreve başlayan Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, ilçe ziyaretlerine devam ederken şehrin tarihi ve kültürel zenginliklerini de tanımaya tanıtmaya devam ediyor. Sosyal medya hesaplarını etkin kullanan Vali Yiğitbaşı, geçen hafta sonu başlayan sömestr tatili nedeniyle herkesi Afyonkarahisar’a davet etti. Vatandaşlara şehrin termal kaplıcalarını, tarihi güzelliklerini ve eşsiz manzarasını görmeye davet eden Vali Yiğitbaşı yaptığı paylaşımında, “Termal kaplıcalar, tarihi güzellikler ve eşsiz manzaralar. Herkesi bu sömestr tatilinde Afyonkarahisar’a bekliyoruz” ifadesini kullandı. 

GÜZBEY’İN DİKKATİNDEN KAÇMADI

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı şehrimizin tanıtımına bu kadar büyük önem verirken 2 gün önce Afyonkarahisar Valiliği resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan görüntüler ise Gazetemiz Kurucusu Gazeteci-Yazar Mehmet Emin Güzbey’in dikkatinden kaçmadı. Sultandağı İlçesine yapılan ziyarette çekilen videoda yer alan eski metruk yapı binaların paylaşılmasını değerlendiren Güzbey, “O görüntüler elbette İlimizin tanıtımı, Valiliğin çalışmalarının aktarımı amaçlı. Amenna. Yıkık dökük binalar. Kapısı, pencere camları kırık evler. Ne gerek vardı o görüntülerin o paylaşım içinde yer almasına anlayamadım. Afyona gelmeleri için davet ettiğimiz milyonlara, Valilik kanalıyla böyle görüntüleri paylaşmak acaba hangi amaçladır? Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nın bu konularda hassas olduğunu biliyorum. O’nun gözünden kaçtığını veya yoğunluğundan dikkat edemediğini, ya da birilerine fazlaca güvendiğini düşünüyorum” >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #odakgazetesi #kübragüranyiğitbaşı #termal #kaplıca
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OEDAŞ RAPORUNU YAYIMLADI
OEDAŞ RAPORUNU YAYIMLADI
Başkan Koyuncu yerinde inceledi
Başkan Koyuncu yerinde inceledi